“Η καλύτερη επιλογή”
Κριτική για: Karnagio

Karnagio
Περιγραφή: Απολαύαστε την κουζίνα μας καθώς αγναντεύετε το ηλιοβασίλεμα. Είμαστε τόσο κοντά στη θάλασσα που δε θα το πιστεύετε!
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021

Μεγάλες μερίδες, καλή εξυπηρέτηση, πανέμορφη θέα... Σίγουρα η πιο καλή επιλογή για φαγητό, αξίζει να το επισκεφθεί κάποιος, δεν θα μείνει παραπονεμένος...

1  Ευχαριστούμε, _R4608NX

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2021

Άριστη εξυπηρέτηση. Ωραίο μπαλκόνι καλό φαγητό. Υπέροχοι άνθρωποι, μεγάλες μερίδες, υπέροχη θέα, φρέσκα προϊόντα.

1  Ευχαριστούμε, Oyrania K
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2021

Ψαρικά και μαγειρευτά, σε έναν πολύ προσεγμένο χώρο με θέα το λιμάνι της Κυπαρισσίας σε προσιτές τιμές. Ευγενικό προσωπικό, μαχαιροπήρουνα και ψωμί συσκευασμένα σε ατομικά σακουλάκια και μοναδική ταχύτητα σερβιρίσματος, σε προσιτές τιμές.

1  Ευχαριστούμε, SpyrosLalas
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραιο περιβαλλον, προσεγμενο και γρηγορο σερβις. Το προσωπικό φιλικό και ευγενικό. Τιμες λογικες και μεριδες χορταστικες.
Το φαγητό άρεσε σε όλους μας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, πολυξενη σ
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα Κυριακή μεσημέρι νωρις 13:00περίπου μολις βρήκαμε τραπέζι με τα παιδια μου συνολο 3 άτομα.
Εξυπηρέτηση πάρα πολύ καλή ευγενικό ολο το προσωπικό φαγητό τελειο με πολυ καλες μεριδες και καλες τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, kostaskalogeras1965

Karnagio: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κυπαρισσία, Μεσσηνία
Καλό Νερό, Κυπαρισσία

Καλό Νερό, Κυπαρισσία

Karnagio: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!