Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Agoda.com
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 20/08/22
Hotels.com115 $
Travelocity115 $
ZenHotels.com145 $
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2022

Σε γενικές γραμμές δεν ήταν άσχημο αλλά τα 4* του πάνε πολύ!Μυριζε το δωμάτιο λιγάκι τα έπιπλα του κρεβατιού ήταν ανάπηρα το μπάνιο στο ταβάνι δεν ήταν καν βαμμένο στα αρνητικά του πάντως ήταν φιλικο κ χαρούμενο προσωπικό καθαρό μπορώ να πω κ καλό πρωινό..στα πολύ συν η πισίνα που διαθέτει!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, 660dimitrism
Ο/η Georgia Christodoulou, Γενικός Διευθυντής του Apollo Resort Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουνίου 2022

Σας ευχαριστουμε θερμα για τις διαπιστωσεις σας που αποτελουν για εμας το δυνατο μας σημειο δηλαδη καθαριοτητα , προσωπικο , πρωινο και περιβαλλοντες χωροι . Εντυπωσιαζομαστε για το σχολιο σας σχετικά με την ατελεια στο μπανιο . Λογω ανελπιστης πληροτητας απο την αρχη της λειτουργιας μας δεν ειχαμε να σας διαθεσουμε δωματιο απο τα μη αναικαινσμενα φετινα δωματια μας και θεωρησαμε οτι θα μενατε ικανοποιημενος σε πληρως ανακαινισμενο χωρο εστω και με την ατελεια που αναφερατε . Οι εντυπωσεις των πελατων μας απο τα νεα μας δωματια ξεπερνουν τις προσδοκιες μας . Σε συνδυασμο με την δημιουργια του Roof garden θεωρουμε οτι ο πήχης της παροχης υπηρεσιων μας θα ειναι πολυ ανεβασμενος ! Γι αυτο θα χαρουμε να σας ξαναδουμε !

Η κριτική έγινε: 26 Απριλίου 2022

Οργανώσαμε Πασχαλινή εκδρομή στην περιοχή της Μεσσηνίας και χρησιμοποιήσαμε σαν βάση μας την Κυπαρισσία και ποιό συγκεκριμένα το ξενοδοχείο APOLLO RESORT ART. Η επιλογή μας ήταν εξαιρετική !!!!!! Το ξενοδοχείο, πεντακάθαρο με προσωπικό φιλικότατο και πάντα σε επαγγελματικά όρια. Στρώματα απίθανα, φαγητό καλύτερο από το σπιτικό με ποικιλία πιάτων όση χρειαζόταν. Γενικά, Άριστα με τόνο στο ξενοδοχείο και προτρέπω όποιον αποφασίσει να επισκεφθεί την περιοχή, Apollo Resort Art Hotel με κλειστά τα μάτια !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, KostasV305

Αγαπητε Κωστα , με αρκετη καθυστερηση λογω φορτου εργασιας (τελικη ευθεια για το Roof garden !!!) σ ευχαριστω παρα πολυ για τα καλα σου λογια !!!!!! Μας δινεις τεραστια δυναμη να συνεχιοσυμε ! Περασαμε και εμεις υπεροχα μαζι σας ! θα χαρουμε να σας ξαναδουμε !!!

Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκφράζουμε την ευγνωμοσύνη μας στο προσωπικό του ξενοδοχείου. Θα ήθελα να σημειώσω ότι όλοι ήταν πολύ φιλικοί και ευγενικοί, έτσι δημιουργείται μια ατμόσφαιρα καλής ξεκούρασης και υπέροχης διάθεσης.
Τα πρωινό πολύ νόστιμο.
Δεδομένου ότι δεν είχαμε χρόνο να περιηγηθούμε τα πάντα σε 2 ημέρες, θα έρθουμε ξανά και θα σας συστήσω στους φίλους μου
Ξεχωριστά, θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το δώρο, γιορτάσαμε την επέτειο γάμου και εκπλαγήκαμε ευχάριστα ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Sightsee45861541309
Ο/η Georgia Christodoulou, Γενικός Διευθυντής του Apollo Resort Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητη Αλιονα, ευχαριστουμε θερμα που μοιραστηκατε δημοσια την εμπριρια σας απο το ξενοδοχειο μας ! Χαιρομαστε πολυ που συντελεσαμε με τις παροχές και τις υπηρεσιες μας ωστε να εχετε μια ομορφη αναμνηση ! Θα χαρουμε να σας ξαναδουμε !

Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εμπειρία σε μια μοναδικής ομορφιάς περιοχή, κατάφυτη με υπέροχες παραλίες όπου απολαύσαμε τη ζέστη φιλοξενία των ιδιοκτητών-οικοδεσποτών Γεωργίας κ Γιώργου που μαζί με το εξυπηρετικό προσωπικό τους μας περιποιήθηκαν βασιλικά!
Πεντακάθαρα δωμάτια, πλούσιος μπουφές πρωινού και νοστιμότατο φαγητό!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, mycoach24fit

Αγαπητε Δημητρη , σ ευχαριστουμε παρα πολυ για τα καλα σου λογια ! Θα χαρουμε να σας ξανουμε στο μελλον ! χαιρετισμους σε ολους !

Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική διαμονή στο Apollo Resort! Ξεκινώντας από το πρωινό με μεγάλη ποικιλία -κάθε μέρα ο μπουφές ήταν διαφορετικός- σε τοπικά, ελληνικά προϊόντα, στο χαμογελαστό προσωπικό που πρόθυμα μας εξυπηρέτησε, στην καθαρή πισίνα όπου απολαύσαμε το μπάνιο μας, στις ενδιαφέρουσες προτάσεις για μέρη προς εξερεύνηση και δραστηριότητες κοντά στη Κυπαρισσία, στο άνετο και πλήρες εξοπλισμένο δωμάτιο και τελικά στο μοναδικό γαστρονομικό δείπνο στο τέλος της ημέρας.

Συγχαρητήρια στην ιδιοκτήτρια και σε όλο το προσωπικό για την πραγματική "φιλοξενία με ψυχή"...

Να αναφέρω ότι τηρούνταν ευλαβικά όλα τα μέτρα υγιεινής και προστασίας από τον COVID-19.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, pennya739

Αγαπητη Πεννυ, ευχριστουμε παρα πολυ για τα καλα σου λογια ! Πολυ χαιρόμαστε που περασατε τοσο καλ ! Η φιλοξενια για εμας εχει μεγαλη βαρύτητα και γιαυτη θα προσπαθουμε συνεχως ! Εις το επανιδειν !