Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2021

Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!
Αρκετά καλό ξενοδοχείο, πολύ καθαρό σε όλους τους χώρους, εξυπηρετικοί άνθρωποι, ωραίο πρωινό !! Ως προς την τοποθεσία είναι σε πολύ καλό σημείο καθώς διαθέτει και παρκινγκ!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _U1966ME
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2020

Τί να πρώτο πει κανείς για αυτό το πανέμορφο ξενοδοχείο! Μείναμε για ένα ΣΚ εγώ και η οικογένεια μου (4 μέλη) και περάσαμε όμορφα. Το ξενοδοχείο διαθέτει δωρεάν χώρο στάθμευσης όπως και πολύ γρήγορο ιντερνετ. Το δωμάτιο μας ήταν όμορφα διακοσμημένο και πολύ καθαρό. Τα παιδιά μας ξετρελάθηκαν με τον ιδιαίτερο χώρο που έχουν για παιδάκια, εμείς οι "μεγάλοι" παίξαμε τέννις, κάναμε μπάνιο στην μεγάλη και πεντακάθαρη πισίνα, αναζωογωνηθηκαμε πλήρως και ήπιαμε τα κοκτέιλ μας στο μπαρ της πισίνας. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα, ενδείκνυται για οικογένειες όπως εμείς!

2  Ευχαριστούμε, iakovosg19
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, απίστευτα εξυπηρετικοί άνθρωποι, τρομερό πρωινό και πολύ καθαρό συνολικά.
Ως προς την τοποθεσία είναι αμιγώς κομβική καθώς είναι δίπλα στα Ματαλα τόσο στη θάλασσα όσο και στα μαγαζάκια.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Koksqu
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2019

Καθαροι κοινόχρηστοι χώροι! Καθημερινη καθαριοτητα δωματίων! Ευχαριστούμε κυρία Βάσω! Πολύ καλός καφές στο πρωινό! Εξαιρετικο σέρβις! Φρέσκο ντόπιο παγωτό! Καθαρή πισίνα! Ησυχο μερος,Ιδανικό για οικογένεια !σίγουρη επίσκεψη στο μέλλον!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, GEOMAREVA G
Η κριτική έγινε: 29 Μαΐου 2018

Σε αρκετα καλη τοποθεσια στα Ματαλα βρισκεται το matala bay. Τα δωματια ειναι εν μερει ανακαινισμενα , το μπαλκονι και το μπανιο μαρτυρουν τα χρονια του. Ο χωρος των δωματιων ειναι πολυ μικρος και το μπαλλκονι αρκετα απεροιποιητο και αφροντιστο. Η τιμή ηταν καλη αλλα μιλαμε παντα για μια εβδομαδα μετα το πασχα απο οσο καταλαβαινω εκτοξευεται τον ιουλιο και τον Αυγουστο αδικαιολογητα για τις παροχες του δωματιου με ισως μονη δικαιολογια το ποσο κοντα βρισκεται σε μια τοσο φημησμενη και πολυκοσμη παραλια του νησιου. Απαραδεκτο να μην υπαρχει τηλεοραση με εστω τοπικα καναλια ενω υπαρχει wifi. Πιανει με χιονια κατι ξενα και ουτε ετ1!Σερβις αδιαφορο.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, greeksunshine