“Πολύ Νόστιμο!”
Κριτική για: Taverna Eleni

Taverna Eleni
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Δεύτερη φορά που πηγαίνουμε στα Ματαλα και τρώμε σε αυτήν την ταβέρνα!!! Πολύ νόστιμα φαγητά και το χοιρινό σουβλάκι ένα πιάτο που σίγουρα θα πρότεινα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _P1314CS

Η κριτική γράφτηκε 4 Αυγούστου 2019

Το φαγητό ειναι πολυ νοστιμο και οι πρωτες ύλες πολυ καλη ποιοτητα. Δοκιμασαμε τα μύδια τα οποια ηταν εξαιρετικά καθως και ψαρι τηγανητο και παραδοσιακες μπάμιες. Η θεα ειναι εξαιρετική και το μαγαζι δροσερο και ησυχο. Πολυ φιλικη ατμοσφαιρα τοσο για ζευγάρια οσο και για οικογένειες.Το προσωπικο άψογο. Αξίζει να το επισκεφτείτε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Dimitrafou φ
Η κριτική γράφτηκε 24 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Σαββατοκύριακο στα ματαλα μιας που είχε ηλιόλουστη μέρα βρήκανε αυτό το ταβερνάκι και κάτσαμε μια κρητικιά γυναίκα μας σέρβιρε ψαρόσουπα σαρδέλες και χωριάτικη σαλάτα όλα ήταν πολύ φρέσκα όμως η ευγένεια και η καλοσύνη της κυρίας Ελένης θα μας μείνει αξέχαστη αυτή την Κρήτη λατρεύουμε !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2019
1  Ευχαριστούμε, matalla63
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε την ταβέρνα Ελένη με την παρέα μου και πραγματικά το φαΐ ήταν παρά πολύ νόστιμο και οικονομικό!! Σας συνιστώ ανεπιφύλακτα τα μύδια με την σος από κρασί και την μακαρονάδα θαλασσινών!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, _P1314CS
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2016

Καλο φαγητο καλοψημενο με μεστη γευση.Πολυ καλο χυμα κρασι και αψογη συμπεριφορα απ ολους!Μονο λιγο η σαλατα μας χαλασε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, ΚΩΣΤΑΣ Δ

Taverna Eleni: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μάταλα, Νομός Ηρακλείου

Taverna Eleni: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!