Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/12/22
Priceline
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 07/12/22
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 08/12/22
Travelocity118 $
Vio.com89 $
Orbitz.com118 $
Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο περιβαλλον.Υπεροχη τοποθεσια.Φιλοξενο προσωπικο.Ωραιο δωματιο και υπεροχα να καθεσε εξω να πινεις τον καφε και να βλεπεις την θεα του βουνου!!!!!!!!!!. Φυσικα και θα ξανα παω εκει γιατι περασα υπεροχα στην τελεια ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, ALEXANDROS A
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2019

'Ενας χώρος, με υπέροχη διακόσμηση και ζεστές γωνιές. Παλιό αρχοντικό, ανακαινισμένο με σεβασμό στην παράδοση και στις σύγχρονες ανέσεις. Μείναμε στο ¨Γαλάζιο Γιασεμί¨ , μια ευρύχωρη σοφίτα με όμορφη θέα. Το πρωϊνό μας ενθουσίασε με τα χειροποίητα ψωμιά, μαρμελάδες, πίττες, φρεσκοστυμμένο χυμό κλπ. Επίσης πολύ όμορφος χώρος και το lobby, με το μεγάλο τζάκι. Με λίγα λόγια, από τα πιο φιλόξενα και
ζεστά καταλύματα που έχουμε μείνει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Letta-Dimitris P
Η κριτική έγινε: 19 Απριλίου 2017

Τα ξύλινα σπιτάκια επιπέδου περίπου "διαμονή για προσκόπους" μας τα χρέωσε ο Χρήστος 90€ !!! το δίκλινο (μετά από έκπτωση! ενώ με το ζόρι άξιζε 40-50 €. Το πρωινό με 90€ το δίκλινο έχει άλλες προδιαγραφές από αυτές που είδαμε. Το πασχαλιάτικο "τραπέζι" με αρνί (υπολείμματα) μας το χρέωσε 25€ το άτομο (μετά από έκπτωση μάλιστα!) ενώ δεν άξιζε ούτε 10€ το άτομο και αυτό που σερβιρίστηκε ως μερίδα πασχαλιάτικο αρνί ήταν ΝΤΡΟΠΉ. Το μόνο καλό ήταν η φύση και η πασχαλιάτικη ατμόσφαιρα. Δεν γίνονται έτσι οι επιχειρήσεις Χρήστο! Ζητάμε τα μισά χρήματα από τα 230€ για δύο νύχτες πίσω. (Αν δεν απασχολήσεις Έλληνες εργαζόμενους με κανονικούς μισθούς πώς να μην φεύγουν τα νιάτα μας στο εξωτερικό).

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2017
8  Ευχαριστούμε, antoniosmandilas
Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός ξενώνας. Τα δωμάτια ευρύχωρα με όλες τις ανέσεις και πεντακάθαρα. Η θέρμανση εξαιρετική!!!
Ο χώρος υποδοχής πολυ όμορφος και σου δημιουργούσε μια απίστευτη αίσθηση ζεστασιάς. Το τζάκι που ηταν πάντα αναμμένο συγκέντρωνε τους διαμένοντες και δημιουργούσε μια απίστευτα φιλική διάθεση μεταξύ όλων. Κάθε στιγμή ένιωθες σαν να εισαι στο σπιτι σου.
Οτι καλύτερο, η κυρία Λουκια με το αληθινά τεραστιο χαμόγελο και πάντα πρόθυμη να εξυπηρετήσει. Κάθε πρωί γευομασταν τις υπέροχες σπιτικές δημιουργίες της. Απο τις καταπληκτικές μαρμελάδες, τα υπέροχα κουλουράκια, μέχρι και το φρεσκότατο ζυμωτό ψωμί απο τα χέρια της. Πραγματικα υπέροχα!!! Σας ευχαριστούμε πολυ για το υπέροχο Σαββατοκύριακο που μας χαρίσατε. Σίγουρα θα ξανάρθουμε!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, 406verak
Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2015

Ενα αρχοντικό που σου προκαλέι δεος!
Τα δωμάτια πανέμορφα με όλες της ανέσεις και ενα πρωινό εξαίσιο!
Το τζάκι στην είσοδο ειναι μία μαγεία με το που μπαίνεις μεσα και είναι αναμμένο και νοιωθεις πως εισαι σε άλλη εποχη!....Σηγχαρητηρια!!!...Ασφαλως και θα το ξαναεπέλεγα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα ειναι τελεια !
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
2  Ευχαριστούμε, 334christ