Η κριτική έγινε: 19 Σεπτεμβρίου 2015

Ενα αρχοντικό που σου προκαλέι δεος!
Τα δωμάτια πανέμορφα με όλες της ανέσεις και ενα πρωινό εξαίσιο!
Το τζάκι στην είσοδο ειναι μία μαγεία με το που μπαίνεις μεσα και είναι αναμμένο και νοιωθεις πως εισαι σε άλλη εποχη!....Σηγχαρητηρια!!!...Ασφαλως και θα το ξαναεπέλεγα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ολα ειναι τελεια !
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
2  Ευχαριστούμε, 334christ
Η κριτική έγινε: 28 Απριλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ευχάριστη έκπληξη ήταν για την παρέα μας η διαμονή μας στον ξενώνα αυτό .Εξαιρετικη οικοδέσποινα,πολυ καθαρό το τρίκλινο που μείναμε το οποίο ήταν μάλιστα στη σοφίτα και λεγόταν γαλάζιο γιασεμί .Στο μπάνιο υπήρχε και καμπίνα με υδρομαςςαζ για τους απαιτητικούς με πεντακάθαρες πετςετες και είδη μπάνιου .Οταν υπάρχουν τόσο όμορφα και καθαρά καταλύματα σε κάνουν να ξαναπάς να διανυκτερεύσεις ξανά και ξανά .Επισης πολυ θετικό ότι μπορέσαμε και κάναμε αργότερα check out χωρίς να μας ζητηθεί έξτρα χρέωση .Τελος το σήμα του Ίντερνετ ήταν πολυ καλο για όποιον χρειάζεται και το διαδύκτιο .Τα συγχαρητήρια απο όλη την παρέα που διανυκτέρευσε εκει .

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2015
Ευχαριστούμε, Mon_dellos
Η κριτική έγινε: 2 Σεπτεμβρίου 2013

Πανέμορφα δωμάτια, χαμογελαστοί και ευγενικοί άνθρωποι, πεντανόστιμο πρωινό με παραδοσιακά και χειροποίητα προϊόντα. Από την πρώτη στιγμή νοιώθεις την άνεση του σπιτιού σου και τη ζεστή ατμόσφαιρα. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2013
3  Ευχαριστούμε, mister_andy_wax
Η κριτική έγινε: 7 Δεκεμβρίου 2012

Φανταστική εμπειρία, άψογη αισθητική,ανθρώπινη και ζεστή φιλοξενία.Το δωμάτιο που κλείσαμε
το βρήκαμε όμορφο και ζεστό.Σπιτικό πρωϊνό που σερβίρεται μέχρι αργά από την πολύ φιλόξενη ιδιοκτήτρια. Σχεδιάζουμε σύντομα μια νέα προς τα εκεί απόδραση, αφού περάσαμε πολύ ωραία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: οι γωνιακές σουίτες είναι ηλιόλουστες
Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2012
2  Ευχαριστούμε, tasoschrist1
Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2012

Πολύ όμορφος και ζεστός ξενώνας. Προσεγμένος με ωραία διακόσμηση και άνετα δωμάτια. Σπιτικό πρωινό που σερβίρεται ως αργά από την φιλόξενη ιδιοκτήτρια.

Όταν επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο υπήρχε διαθεσιμότητα και μου έκαναν upgade σε μεγαλύτερο δωμάτιο ενώ μας προσέφεραν και late checkout χωρίς να το ζητήσουμε.

Στο σαλόνι πάντα μυρίζει φρεσκοψημένο ψωμί ή πίτα και κατά την προσέλευση υπάρχει κέρασμα σπιτικού λικέρ σε διάφορες ιδιαίτερες γεύσεις.

Σίγουρα το προτείνω και θα το επισκεφτώ ξανά με την επόμενη ευκαιρία για περισσότερες μέρες!

Ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2012
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους