“Τραπέζι με την παρέα μου”

Ελληνικόν Γευσιπωλείον
Περιγραφή: Το Ελληνικόν Γευσιπωλείον της Δράμας βρίσκεται στο κέντρο της πόλης, 450μ. απο την κεντρική πλατεία "Ελευθερίας" σε ένα ειδικά διαμορφωμένο χώρο για γευστικές απολαύσεις με ποικίλα πιάτα εμπνευσμένα απο τον chef Στέφανο Θεοδωρίδη
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με την παρέα μου 5ατομα, είχαμε κάνει κράτηση, το τραπέζι ήταν έτοιμο και μας περίμενε, το προσωπικό ήταν ευγενέστατο και εξυπηρετικό! Πήραμε ριζοτα και ζυμαρικά. Λιγκουινι του Σεφ το πιάτο που σας προτείνω ανεπιφύλακτα,το αγαπημένο μου! Οι τουαλέτες πολύ καθαρές και ο χώρος πολύ προσεγμένος! Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Scenic41647776157

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι 5 άτομα και 1 παιδι χωρίς να κάνουμε κράτηση, το προσωπικό μας είπε να περιμένουμε 5 λεπτά και θα μασ εξυπηρέτησουν και όντως αυτό έγινε, το προσωπικό ευγενέστατο μασ περιποίηθηκε και μας έδωσαν καρεκλάκι και για το παιδί. Τα φαγητά πολύ νόστιμα, πήραμε διάφορες μεριδεσ και κρεατικά κ ζημιάρικα πολύ νόστιμα ιδίως το πιάτο πεννεσ κατσιατορε σασ το προτείνω ανεπιφύλακτα! Ο χωροσ και οι τουαλέτες πολύ καθαρός κ γρήγορη εξυπηρέτηση παρόλο που το μαγαζί ήταν γεματο

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 407giannisf
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτα πιάτα, πολύ νόστιμα, προσεγμένα ο χώρος πολύ όμορφος καο το κυριότερο πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και το προσωπικό πολύ ευγενικο

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
2  Ευχαριστούμε, Μαγδαληνή Θ
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρές ελληνικές γεύσεις , με ελληνικά προϊόντα , εξυπηρέτηση απίστευτη , το φαγητό θεσπέσιο σου μένουν στην μνήμη οι γεύσεις

3  Ευχαριστούμε, MrConstantine46
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθίσαμε Σάββατο μεσημέρι πριν έρθει πολύς κόσμος. Οι τιμές νορμάλ. Πήραμε σαλάτα fresh, υπέροχη, γευστικότατη. Λεμονατη τηγανιά, η οποία δυστυχώς ήταν υπερβολικά αλμυρή.. Και τέλος ποικιλία κρεάτων. Μας έφεραν κ γλυκό στο τέλος, εξυπηρετικό προσωπικό και σχετικά καθαρό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
3  Ευχαριστούμε, elligiorgosadventure

Ελληνικόν Γευσιπωλείον: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Ελληνικόν Γευσιπωλείον: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!