“Η καλύτερη εκδοχή γύρου ”
Κριτική για: Tasos Grill Bar

Tasos Grill Bar
Κουζίνες: Ελληνική, Τουρκική
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μεγάλη και πρωτότυπη ποικιλία συνδυασμών σε κρέας αλλά και για χορτοφάγους. Με ανθρώπους που γνωριζουν τις επιθυμίες του κάθε πελάτη. Εξαιρετική διακόσμηση και στα δυο καταστήματα Τάσος. Μετά το γεύμα σου, αν είσαι τυχερός στα παιχνίδια ίσως κερδίσεις άλλο ένα δωρεάν!

1  Ευχαριστούμε, Pali1995

Η κριτική γράφτηκε 20 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φυσικά και τα σάντουιτς του είναι τρομερά αλλά εγώ έχω πάθει πλάκα με το φαλαφελ.. Δεν είμαι και ο καλύτερος γνωστής του φαλαφελ αλλά στο συγκεκριμένο μαγαζί μου αρέσει πάρα μα πάρα πολύ!!

1  Ευχαριστούμε, Sotosmgr
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Ωραίες γεύσεις και καλά υλικά. Ευχάριστος χώρος και καθαρός. Ευγενικοί κατά την παραγγελία. Στις κατ οίκον παραγγελίες ρωτάνε αν θέλουν να σας φέρουν κάτι από το περίπτερο και αναφέρουν και το σύνολο της παραγγελίας! Το μόνο αρνητικό είναι τα μικρά σάντουιτς σε σχέση με τις τιμες.

Ευχαριστούμε, VasilisEfi2020
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουνίου 2020

Έχω πάει πάρα πολλές φορές και δεν έχω κανένα παράπονο. Εξυπηρετικοί και γρήγοροι οι υπάλληλοι , σε ούτε ένα δεκάλεπτο ήταν έτοιμο αυτό που παραγγελνα. Μπορούσες από μπέργκερ να φτιάξεις ότι θες χωρίς να σου βγει ακριβό. Με 3,5€ έτρωγες μπέργκερ μαζί με πατάτες και χορταινεις κιόλας. Και τα υλικά φρέσκα εκείνη την ώρα φτιάχνουν τα μπέργκερ μπροστά σου. Για φθηνό και γρήγορο φαγητό είναι απ' τα καλύτερα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Travellersoftime
Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2020

Το γεύμα ηταν πολύ καλό,οι υπαλληλοι ηταν εξυπηρετικοιΙ,η ατμοσφαιρα ηταν η ατμοσφαιρα που συναντας σε τετοιου ειδους καταστηματα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mpatounas

Tasos Grill Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Tasos Grill Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα