“Κάποια μεσημέρια... και βράδια ( για τα παιδιά )”
Κριτική για: Tasos Grill Bar

Tasos Grill Bar
Κουζίνες: Ελληνική, Τουρκική
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εμείς τον "Τάσο" τον έχουμε στενά συνυφασμένο με τον κοτόγυρό του.
Στο πλαίσιο μιας όσο το δυνατόν λιγότερο ανθυγιεινής διατροφής επιλέγουμε οικογενειακώς τον κοτόγυρο του "Τάσου".

Ευχαριστούμε, grpanagopoulou

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι γεύσεις μέτριες και οι τιμές τσιμπημένες... αυτό όμως που θα πρέπει να αναθεωρηθεί είναι ότι το delivery, που έχει extra χρέωση, πρέπει να έρχεται με νόμιμη απόδειξη και όχι με το δελτίο παραγγελίας ...

2  Ευχαριστούμε, efidimitr
Η κριτική γράφτηκε 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όχι καλύτερο από περιβάλλον , εξυπηρέτηση και φαγητό ! Σάς το συστήνω ανεπιφύλακτα!!! Λαλαλαλα και καλές γιορτές

Ευχαριστούμε, Fotis B
Η κριτική γράφτηκε 24 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Αρκετά γευστικά όλα τα κρεατικά του Τάσου αλλά είναι κατα πολύ μικρότερη η ποσότητα απο τα υπολοιπα φαστ φουντ που κανουν βάρκα! Μιασ κ είναι κατα μισή του Τάσου απο αλλα μαγαζιά οπωσ κα τ μεργκερ ειναι μικρο αλλά νόστιμο κατα τα αλλά δεν μ.αρέσει η συμπεριφορά του υπεύθυνου στους υπαλλήλους διότι φωνάξει και τους μαλωνει συνέχεια για αυτό αλλάζει όλο προσωπικό

2  Ευχαριστούμε, Γρήγορης Κ
Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μου δωθηκε η σύσταση από το ξενοδοχείο που διέμενα. Το φαγητό ήταν μέτριο εξαιρετικά λιπαρό και οι πατάτες προκάτ. Το φαγητό ήρθε χωρίς απόδειξη και άρα δε μπορώ να το περάσω στα έξοδα της εταιρίας μου. Επίσης ήρθε με καθυστέρηση από είκοσι λεπτά τελικά έκανε πενήντα.
Λάθος επιλογή και λάθος σύσταση.

Ευχαριστούμε, mixakick
Ο/η Christoschal, Ιδιοκτήτης του Tasos Grill Bar, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να γράψετε μια κριτική. Μας είναι πολύ χρήσιμα αυτά που μας γράψατε, θα τα λάβουμε υπ όψιν μας. Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε ξανά. Καλές γιορτές!!!

Tasos Grill Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Tasos Grill Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!