“Μπες και ... θα καταλάβεις !!!”
Κριτική για: Μπές Και Πιές

Μπές Και Πιές
Κουζίνες: Ελληνική, Θαλασσινά, Γκριλ
Περιγραφή: Το Τσιπουραδικο Μπες Και Πιες μεταφερει στην Δραμα εξαισιες μυρωδιες μεζεδων, που συνοδευονται απο εξισου μοναδικο Τσιπουρο δικης μας παραγωγης. Ιδανικο για παρεες, οικογενειες, και ζευγαρια που τους αρεσει η ελληνικη και ρεμπετικη μουσικη ! Θα σας ταξιδεψει σε εποχες αυθεντικες και γνησιες ! Στην υγεια σας και καλες γευστικες διαδρομες !
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συνδυασμός καλού φαγητού με ευχάριστο περιβάλλον για κάθε είδους επίσκεψη ,απο επαγγελματικη εως οικογενειακή . Εύκολη πρόσβαση καθώς βρίσκεται στο κέντρο της πόλης με θέα τον Δημοτικό κήπο ....αξίζει να το επισκεφθείτε και να γευτείτε παραδοσιακές και πρότυπες συνταγές απο εκλεκτά προϊόντα σε προσιτές τιμές !

Ευχαριστούμε, Grigoris K

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο τσιπουραδικο με πολυ καλες τιμες σε ομορφο περιβαλλον. Τα πιατα πολυ γευστικα!Θα θελαμε μονο μιας και ηταν παραμονη Χριστουγεννων να μας βγαζανε μελομακαρονα μετα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, E2659MFmariad
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επειδή δεν έχω μέτρο σύγκρισης μόνο το χρηματικό γι αυτό δεν το βαθμολογώ πιο χαμηλά. Το σέρβις πολύ καλό όπως και το μαγαζί και πολύ καθαρό. Από το θέμα του φαγητού όμως ο μπακαλιάρος ήταν κακοτηγανισμενος .Τα μύδια αχνιστά με νόστιμη σάλτσα αλλά πολύ άδεια. Τα φασόλια μαυρομάτικα με παστουρμά ίσως όχι η δική μου γεύση. Θα το επισκεφθώ ξανά αλλά θα είμαι πιο αυστηρός.

Ευχαριστούμε, stefanosz602
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

Βρεθηκαμε τυχαια στην Δραμα και σταματησαμε στο κεντρο για να φαμε.Ρωτησαμε στον δρομο που να φαμε καπου χωρις να μας......<<τσιμπησουν>> την τσεπη και μας συστησαν το συγκεκριμενο μαγαζι. Ωραιος χωρος ...οσο για τις γευσεις.....οικιες και νοστιμες.Στο τελος μας προσφεραν ενα ωραιο γλυκο και μας ειπε ο σερβιτορος οτι καθε φορα σχεδον ειναι διαφορετικο! Αμα ξαναπαω Δραμα θα το σκεφτομουν σοβαρα να το ξανα επισκφτω η τιμες του ειναι ικανοποιητικες αρκετα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, wwwpizzakos
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

καλό φαγητό και λογικές τιμές ποικιλία σε πιάτα καλό κρασί μεγάλη ποικιλία σε τσίπουρα καλή εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, yio2016

Μπές Και Πιές: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Μπές Και Πιές: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!