“Μεγάλη αναμονή - Αγενής υπάλληλος”
Κριτική για: Καλαμια

Καλαμια
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2021

Περίμεναμε πάρα πολύ ώρα αν και δεν είχε μεγάλη ουρά. Όταν έφτασε η σειρά μας ο υπάλληλος που υποτίθεται ότι δουλεύει εκεί πολλά χρόνια, ήταν αργός, έκανε χαβαλέ με τους συναδέλφους του και δεν μας εξυπηρετούσε. Μας αγνοούσε και μας ειρωνεύτηκε και εφόσον του κάναμε παρατήρηση άρχισε να μας βρίζει. Αγενέστατος και απαίσιος... Η Δράμα έχει πολύ καλύτερα σαντουιτσαδικα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Eleni T

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τον τελευταίο καιρό έχει χαλάσει υπερβολικά πολύ η ποιοτητα και μιλάμε και για ένα ακριβό σάντουιτς. Δεν παίρνω συχνά αλλα την τελευταία φορα που πήρα είχε κατσαριδακι πάνω στην πίτα! Ε ήταν η τελευταία τους.. άσε που για να φας πρέπει να περιμένεις 1,5 ώρα… επιεικώς απαράδεκτοι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
3  Ευχαριστούμε, _G5180BZ
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι δοκίμασαμε ήταν σε μεγάλες ποσότητες, πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση από το προσωπικό, στα must η φουρνοπατάτα (χωρίς κρέας για εμάς) και η βάρκα.

Ευχαριστούμε, 424nikosz
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Το αγαπημένο μου; Βάρκα με σουτζουκάκια, εξαιρετικά νόστιμο και πολύ χορταστικό. Οποτε πάμε Δράμα θα περάσουμε οπωσδήποτε!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, V4433EJ_t
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2021

Πολύ καλό φαγητό άψογη εξυπηρέτηση περνάω καθημερινά σχεδόν και πάντα η ίδια άψογη εξυπηρέτηση.....ειτε από εκει είτε τηλεφωνικά είναι το ίδιο υπέροχα κρέατα πεντακάθαρο κατάστημα δεν το αλλάζω με τίποτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, _W6224YT

Καλαμια : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Καλαμια : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!