eDreams
Priceline
Agoda.com
StayForLong
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2016

Η εμπειρία διαμονής ήταν καταπληκτική! Ένα ξενοδοχείο πολύ κοντά στην Δράμα και Καβάλα επίσης. Η επικοινωνία με τον Ιδιοκτήτη Αλέξανδρο ήταν άριστη και φιλόξενη. Το δωμάτιο με έναν μοναδικό χαρακτήρα και design που θα σε συναρπάσει με το που ανοίξεις την πόρτα. Επέλεξα για την διαμονή μου το Superior Δικλινο. Τα μπάνιο πεντακάθαρο και αρκετά ευρύχωρο. Το πρωινό καλό και πλούσιο Πραγματικά μία καλή επιλογή σύγκριση την τιμή του η διαμονή τέλεια και θα το ξαναπροτιμήσω.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Εύκολη προσβασιμότητα, ασφαλές και δωρεάν πάρκιγκ, value for money, καθαρό δωμάτιο
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Focusgreece
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2016

Στην πρόσφατη επίσκεψη μας στην Δράμα λόγω οικογενειακών υποχρεώσεων, οι οικοδεσπότες μας μας έκλεισαν δωμάτιο στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Βρίσκεται περί τα 10 λεπτά από την πόλη, στο ονομαστό χωρίο Δοξάτο. Δεν σε ενθουσιάζει η πρώτη επαφή, αλλά πολύ γρήγορα ανακαλύπτεις αυτό που συχνά σχολιάζω, περί ανθρωπιάς στις μέρες μας. Οικογενειακή επιχείρηση που ενάντια στο ρεύμα της εποχής παλεύει με χαμηλές τιμές και παροχή υπηρεσιών, δουλεύοντας οι ίδιοι. Μην φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αλλά και από την άλλη δεν θα βρείτε κάτι να του λείπει. Είναι πεντακάθαρο, πολύ ζεστό(Τα καλοριφέρ δουλεύουν ακατάπαυστα), έχει ένα πρωϊνό χωρίς υπερβολές αλλά και χωρίς το άγχος αν ξύπνησες εν καιρώ για να το προλάβεις(Οι ιδιοκτήτες το απομακρύνουν αφού όλοι οι διαμένοντες εξυπηρετηθούν). Βγαίνεις στο μπαλκόνι σου και αντικρίζεις τον ατελείωτο κάμπο της Δράμας, ακούς τα τιτιβίσματα των πουλιών και το βασικότερο ότι ώρα και να ξαπλώσεις, θόρυβος ΜΗΔΕΝ!! ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, όχι γιατί είχε κάτι το εξαιρετικό αλλά γιατί δεν είχε τίποτα μα τίποτα που να σε στενοχωρήσει. Σημειώνω τεράστιο τετράκλινο δωμάτιο καθώς και πανέμορφη λιμνούλα-σιντριβάνι μπροστά από την είσοδο. Καλή διαμονή και εκ νέου σας λέω: πάμφθηνα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια είναι ήσυχα και με θέα
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, 391stamatisb
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2015

Μειναμε εκει για 10 μερες το χειμωνα του 2015 για ενα ευτυχες οικογενειακο γεγονος μας.Ολα ηταν πολυ ωραια,το δωματιο ζεστο και καθαρο καθε μερα!!!!Ευχαριστουμε πολυ και ελπιζουμε να τα πουμε παλι συντομα!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
Ευχαριστούμε, mpreziera