“Δάμος! ”

Το Ταβερνάκι του Δαμιανού
Η κριτική γράφτηκε 18 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σε ένα από τα ομορφότερα και γραφικά στενάκια της Δράμας το πιο παραδοσιακό και νόστιμο φαγητό. Ιδανικό για τσίπουρο με φίλους!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Pali1995

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι λάτρης των κουτουκιων και της απλής κουζίνας. Καθαρά μια επιβεβαίωση των "θέλω" μου και της απλότητας αυτό το ταβερνάκι. Ζεστό, μικρό και γευστικό. Όλοι με χαμόγελο θέλουν να σε ευχαριστήσουν που τους έκανες την τιμή. Της ώρας κρεατικά και γευστικά. Το κάρβουνο δείχνει την μαγεία του και ένα σουτζουκάκι που γίνεται το must σε αυτό το ταβερνάκι. Το προτείνω ανεπιφύλακτα είτε είστε Δράμα είτε κάνετε στάση για φαΐ!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
2  Ευχαριστούμε, hondatheolo
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2019

Αγενέστατος ο ιδιοκτήτης με άκρως αντιεπαγγλεματική συμπεριφορά.Δεν δίστασε να διαπληκτιστεί με πελάτη του μαγαζιού, όταν αυτός υπερασπίστηκε ένα αδέσποτο σκυλί που το κλότσησε περαστικός. Απευθυνόμενος στον πελάτη ήταν επιθετικός και χρησιμοποιούσε διαρκώς χυδαίες εκφράσεις.
Όσον αφορά την εξυπηρέτηση ήταν απαράδεκτη από μέρους του, αφού μάζευε τα πιάτα χωρίς να έχουμε τελειώσει το φαγητό μας και μάλιστα χωρίς να ρωτήσει.
Δυσφήμιση για τη Δράμα και για τους κατοίκους της!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
3  Ευχαριστούμε, Ntia K
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2019

Πήγαμε να φάμε στην εν λόγω ταβέρνα τρία άτομα. Τα παιδιά που δουλεύουν εκεί ήταν ευγενέστατα. Αλλά ο ιδιοκτήτης απαράδεκτος. Μάζεψε τα πιάτα χωρίς να μας ρωτήσει αν έχουμε τελειώσει. Έπειτα, διαπληκτίστηκε με έναν πελάτη γιατί (ο πελάτης) υπερασπίστηκε ένα αδέσποτο σκυλάκι , όταν ένας περαστικός το κλότσησε. Ο ιδιοκτήτης αντί να πάρει το μέρος του πελάτη άρχισε να τον βρίζει και του είπε χαρακτηριστικά θα σε γ!$^σω. Τέτοια αντιεπαγγελματική συμπεριφορά πρώτη φορά βιώνω. Και το κερασάκι ποιο ήταν; Όταν πάμε να φύγουμε μας λέει ο "κύριος" αα εσείς ήσασταν καλά παιδιά...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
4  Ευχαριστούμε, Nikospan88
Η κριτική γράφτηκε 30 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σ'ένα χώρο που πραγματικά βγαίνει από άλλες εποχές η ποιότητα οι αυθεντικές γεύσεις παίζουν πρωταγωνιστικό ρόλο. Τίμιο,οικονομικα προσιτό και προ πάντων καθαρό. Αν βρεθείτε στην Δράμα ψάξε το και σίγουρα θα σας επιβραβεύσει....

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 18babisc

Το Ταβερνάκι του Δαμιανού: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Το Ταβερνάκι του Δαμιανού: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα