“Πολύ καλή επιλογή!”
Κριτική για: Meating

Meating
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο Σάββατο βράδυ και πραγματικά ήταν γεμάτο κάθε του τραπέζι.
Φιλικό προσωπικό, αν και λίγο αργό το σέρβις, ίσως και λόγω του φόρτου εργασίας.
Σύντομος κατάλογος, όχι 3 χιλιόμετρα επιλογές, όλα τα σφάζω, όλα τα μαχαιρώνω. Λίγο πιο τολμηρές επιλογές, σίγουρα θα μπορούσε το κοινό τους να τις υποστηρίξει!
Πολύ ωραία πιάτα, γευστικότατες επιλογές και μεγάλες μερίδες!
Ωραίες επιλογές σε τοπικά και Ελληνικά κρασιά, ακόμα και το χύμα που ήταν "Κτήμα Γέννημα Ψυχής".
Πολύ ωραίο, μοντέρνο και λιτό το περιβάλλον.
Σχετικά οικονομικό για το μενού που προσφέρει.Περίπου 18€/άτομο(2 ατόμα, 4 ορεκτικά,2 κυρίως & 2 ποτήρια κρασί)
Στα πολύ υπέρ για εμένα ότι απαγορεύεται παντού το κάπνισμα, ακόμα και στον εξωτερικό ημιυπαίθριο χώρο!

1  Ευχαριστούμε, stamoudi

Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόσφατα επισκέφτηκα το εστιατόριο. Το φιλέτο ήταν εκπληκτικά ζουμερο και ο πουρές καταπληκτικός. Γεύσεις ασυγκράτητα ασυναγώνιστες. Μια καλή πρόταση για ένα γευστικό βράδυ!!!

Ευχαριστούμε, 391vasilikig
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο φαγητό άψογη εξυπηρέτηση ικανοποιητικές τιμές και πολύ όμορφος χώρος ! Τρομερά ορεκτικά

Ευχαριστούμε, EIRINIPTD
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα καινουργιο μαγαζι στην πολη .. Δοκιμασα το μοσχαρισιο φιλετο παιδια και ηταν πεντανοστιμο πραγματικα.. Και τα αλλα πιατα ομως οπως μου ειπαν οι φιλοι μου ηταν εξισου πολυ καλα.. Το προτεινω ανεπιφυλακτα

Ευχαριστούμε, Giannis S
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ύστερα από πρόταση ενός φίλου μας πήγαμε σαν παρέα 6 ατόμων ... Ότι καλύτερο έχω φάει στην πόλη της Δράμας . Όλα τα πιάτα πολύ προσεγμένα και νόστιμα σε ένα πολύ ωραίο μαγαζί και στυλιστικα!!!

Ευχαριστούμε, Giannis Z

Meating: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δράμα, Περιοχή Δράμας

Meating: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!