Travelocity
Orbitz.com
Trip.com112 $
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2021

Είχαμε την πιο ευχάριστη εμπειρία στη σύντομη διαμονή μας στο Hydrama! Πολυτελέστατο, άνετο, εύκολα προσβάσιμο με πανέμορφη θέα στη λίμνη. Πεντακάθαρο με φιλικό και εξυπηρετικότατο προσωπικό. Είχαμε την ευκαιρία να συναντήσουμε και τον διευθυντή του ξενοδοχείου. Φιλικός, άριστος γνώστης του αντικειμένου που με την παρουσία του και μόνο όλα δουλεύουν σαν ελβετικό ρολόι. Σίγουρα θα ξαναπάμε και ήδη το έχουμε συστήσει σε φίλους!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, 190ioannaa
Ο/η Hydrama Hotel, General Manager του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 2 εβδομάδες

Αγαπητέ Επισκέπτη του Tripadvisor,

Σας Ευχαριστούμε Πολύ για το χρόνο σας και για τα όμορφα σχόλια που αναφέρετε για το ξενοδοχείο μας και το προσωπικό μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι υπηρεσίες μας συνάντησαν τις προσδοκίες σας και τις εκπλήρωσαν με το καλύτερο δυνατό τρόπο.
Ευχόμαστε να Είστε Πάντα Καλά και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σε μία από τις επόμενες επισκέψεις σας στην όμορφη Δράμα.

Η κριτική έγινε: 5 Οκτωβρίου 2021

Η Δράμα αλλά και η ευρύτερη περιοχή της, πρέπει να είναι περήφανη γι αυτό το πραγματικό στολίδι!
Το ξενοδοχείο τοποθετημένο δίπλα στις εκπληκτικές πηγές της Αγίας Βαρβάρας σου προσφέρει μια φανταστική θέα η οποία συνδυάζεται με την απόλυτη ηρεμία.
Η διαμονή μας ήταν σύντομη αλλά δε μας εμπόδισε να απολαύσουμε τις ανέσεις που το ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, επαγγελματικά μας εξυπηρέτησε όταν και όπου αυτό χρειάστηκε.
Λεπτομέρειες όπως, φαγητό, ποτά, δωμάτιο, καθαριότητα, service τα λόγια περιττεύουν. Όλα άψογα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε οπωσδήποτε δωμάτιο με θέα τις πηγές, η εμπειρία θα σας μείνει αξέχαστη!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, SALONICA_BAGACINO
Ο/η Hydrama Hotel, General Manager του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ Επισκέπτη του Tripadvisor,

Θα θέλαμε να Σας Ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Hydrama Grand Hotel για την επίσκεψη σας στην πόλη της Δράμας.
Εκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την άψογη εξυπηρέτηση και ευγένεια του προσωπικού μας, την καθαριότητα των χώρων μας καθώς και την μοναδική τοποθεσία του ξενοδοχείου μας.
Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να Σας φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας, και ευελπιστούμε να Σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Hydrama Grand Hotel.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2021

Η διαμονή μας στο Hydrama Grand Hotel κατά την παραμονή μας στην Δράμα για επαγγελματικούς λόγους, ήταν παραπάνω από ευχάριστη!

Το περιβάλλον του ξενοδοχείου καταφέρνει και δένει αρμονικά την ιστορία του κτιρίου (η πρώην καπναποθήκη Spierer χτίσθηκε το 1924 από τον Αυστριακό αρχιτέκτονα Konrand von Vilas για τον Ελβετό καπνοβιομήχανο Herman Spierer) με κυρίαρχα στοιχεία την πέτρα και το ξύλο, ταυτόχρονα με τη έξυπνη χρήση μοντέρνων υλικών, ιταλικών επίπλων και έργων τέχνης.

Όλα αυτά δίπλα στον υδροβιότοπο της Αγίας Βαρβάρας (ένα από τα 60 καλύτερα πάρκα στην Ευρώπη) με το νερό, το πράσινο και τις αμέτρητες πάπιες και άλλα υδρόβια πουλιά, να προσφέρουν απίστευτες εικόνες και ήχους, ειδικά εάν το πρωινό σας επιλέξετε να το πάρετε μπροστά στη λίμνη.

Νομίζω ότι οποιαδήποτε άλλη περιγραφή θα ήταν φτωχή! Επισκεφτείτε το!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, JMBasquiat

Αγαπητέ Επισκέπτη του Tripadvisor,

Θα θέλαμε να Σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Hydrama Grand Hotel για την επίσκεψη σας στην πόλη της Δράμας.
Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την αρχιτεκτονική αλλά και τη μοναδική τοποθεσία του ξενοδοχείου μας.
Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να Σας φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας, και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Hydrama Grand Hotel.

Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2021

Ζήτησα φυσικό αναμεικτο χυμό. Το γκαρσόν μου είπε ότι γίνεται από φρούτα εποχής μεταξυ άλλων και πράσινο και κόκκινο μήλο (καθόλου εποχής Αύγουστο μηνα). Συμπλήρωσε πως δεν μπορώ να διαλέξω τα φρούτα γιατί η προεργασία έχει ήδη γίνει. Μου έφεραν σε μικρό ποτήρι χυμό ο οποίος είχε ήδη χωριστεί σε δύο φάσεις. Υγρό στο κάτω μέρος και πουλπά στο πανω. Με άριστα το 10 ο χυμός παίρνει με επιείκεια 5.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, 735magdap

Αγαπητέ Επισκέπτη του Tripadvisor,

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά Σας.
Θα ήταν ιδιαίτερη χαρά μας, να Σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Hydrama Grand Hotel.

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μοναδική αίσθηση. Έχουν σεβαστεί το κτήριο και το έχουν μετατρέψει σε ένα πολυτελές κατάλυμα. Το δωμάτιο με θέα στην λίμνη φοβερό, μεγάλο με δίχωρο μπάνιο. Το roof garden ειναι εξίσου όμορφο. Μέσα στο ξενοδοχείο έχει πολλές φωτογραφίες από το παρελθόν του κτηρίου και ενα βίντεο που δείχνει την ανακατασκευή του. Θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, tzoakos