Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο, πραγματικά πεντακάθαρο , καλόγουστο και ευρύχωρο δωμάτιο, το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ φιλικό, οι κοινόχρηστοι χώροι κομψά διακοσμημένοι!! Όσο για την ασφάλεια covid19, σε όλες τις περιπτώσεις, (δωμάτιο, φουαγιέ, σερβίρισμα πρωινού) νιώσαμε απόλυτα ασφαλείς!!! Ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία και θα επιστρέψουμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Tour827850
Ο/η Hydrama Hotel, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Αγαπητέ Επισκέπτη του Tripadvisor,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας και για τα όμορφα σχόλια που αναφέρετε για το ξενοδοχείο μας και το προσωπικό μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι υπηρεσίες μας συνάντησαν τις προσδοκίες σας και τις εκπλήρωσαν με το καλύτερο δυνατό τρόπο.
Ευχόμαστε να είστε πάντα καλά και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σε μία από τις επόμενες επισκέψεις σας στην όμορφη Δράμα.

Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2020

Είναι η δεύτερη φορά που επισκεπτόμαστε το ξενοδοχείο φέτος και ξαναδοκιμασαμε το σπα. Ένα θα πω ότι ήταν τέλεια! Απόλυτος επαγγελματισμός, νέα πρόσωπα με χαμόγελο και εξυπηρετικότητα. Προτείνω σε όλους να δοκιμάσουν τις νέες τεχνικές μασάζ! Ευχαριστούμε. Απλά τέλειο

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, oliveoil117

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας.
Ευχαριστούμε, επίσης, για τα καλά σας λόγια σχετικά με το επίπεδο της εξυπηρέτησης που προσφέρουμε στους επισκέπτες μας και ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας έχουμε σύντομα κοντά μας.

Διευθυντής Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 24 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο στο ομορφότερο σημείο της πόλης το οποίο τηρεί άψογα όλες τις προδιαγραφές και τους κανόνες υγιεινής. Η καθαριότητα και η τάξη επικρατούν σε όλους τους χώρους ενώ το προσωπικό είναι ευγενέστατο, έτοιμο πάντα να εξυπηρετήσει κάθε αίτημα. Ιδιαίτερη εντύπωση μας έκανε ο εξωτερικός χώρος που βρίσκεται δίπλα στη λίμνη και είναι απόλυτα εναρμονισμένος με το πανέμορφο φυσικό περιβάλλον. Εξαιρετική επιλογή και υποσχόμαστε ότι θα επιστρέψουμε σύντομα!!!

Ευχαριστούμε, 424despoinap
Ο/η Hydrama Hotel, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη/τρια,

Θα θέλαμε να σας Ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Hydrama Grand Hotel για την επίσκεψη σας στην πόλη της Δράμας.
Eκτιμούμε ιδιαίτερα το χρόνο που αφιερώσατε για να κοινοποιήσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε που απολαύσατε την άψογη εξυπηρέτηση και ευγένεια του προσωπικού μας, την καθαριότητα των χώρων μας καθώς και την μοναδική τοποθεσία του ξενοδοχείου μας.
Ήταν ιδιαίτερη χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας, και ευελπιστούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι σύντομα στο Hydrama Grand Hotel.

Με Εκτίμηση
Διευθυντής ξενοδοχείου.

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αν οι πηγές της Αγίας Βαρβαρας αναβλύζουν διαυγή ,καθαρό νερό,το εξαιρετικό αυτο ξενοδοχείο ,ανεπιφύλακτα μπορω να το περιγράψω πως αναβλύζει ομορφιά ,καθαριότητα ,άψογη εξυπηρέτηση σε συνδυασμό με την υπέροχη τοποθεσία .Το πλούσιο σε γεύσεις από αγνά προϊόντα ,πρωινό!!!Η εμπλουτισμένη ποικιλία τοπικών κρασιών που μπορείς να επιλέξεις !!!Η πλήρης χαλάρωση σε δωμάτιο που το χαρακτηρίζει η καθαριότητα ,η ευρυχωρία,η ησυχια και η υπέροχη θέα!!!Αν εξαιρέσουμε την δυσκολία στο Πάρκιν ..που σιγουρα οι αρμόδιοι θα λάμβαναν τα μέτρα τους αν υπήρχαν περιθώρια ..το Hydrana αποτελεί την καλύτερη επιλογή διαμονής στη πόλη!!!

Ευχαριστούμε, 397dimitrat
Ο/η Hydrama Hotel, Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ επισκέπτη,

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να δημοσιεύεσετε τα σχόλιά σας και χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που ευχαριστηθήκατε τη διαμονή σας.

Διευθυντής Ξενοδοχείου

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα κόσμημα πραγματικά , το προσωπικό άψογο , τα δωμάτια μοναδικά , η θέα απίστευτη και το σημείο ιδανικό . Έχει τα πάντα , από χαλάρωση μέχρι να ευχαριστηθείς τον καφέ και το ποτό σου.
Μόνο αν το ζήσεις θα καταλάβεις γιατί αναφέρομαι.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, MrConstantine46
Ο/η Hydrama Hotel, General Manager του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2020

Αγαπητέ Επισκέπτη του Tripadvisor,

Σας Ευχαριστούμε Πολύ για το χρόνο σας και για τα όμορφα σχόλια που αναφέρετε για το ξενοδοχείο μας και το προσωπικό μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που οι υπηρεσίες μας συνάντησαν τις προσδοκίες σας και τις εκπλήρωσαν με το καλύτερο δυνατό τρόπο.
Ευχόμαστε να Είστε Πάντα Καλά και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε σε μία από τις επόμενες επισκέψεις σας στην όμορφη Δράμα.

Hotel Manager