Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται πραγματικά για ένα εξαίρετο ξενοδοχειο σε μια εκπληκτική τοποθεσία. ´Εχω ήδη μείνει 3 φορές στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Τα δωμάτια ειναι πεντακάθαρα με πολυ ομορφη ατμόσφαιρα και εκπληκτικό design!!! Το μονο αρνητικό ειναι η έλλειψη μπαλκονιού αλλα βλέποντας την αισθητική του κτηρίου μεσα και έξω ειναι κατι που δεν θα ταίριαζε και δεν σε ενοχλεί καθόλου. Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!

Διαμονή: Μάρτιος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Spiros S
Ο/η Hydrama H, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Μαρτίου 2018

Αγαπητέ Spiros S,

Ευχαριστούμε που μας επιλέξατε για μία ακόμη φορά το Hydrama Grand Hotel για την διαμονή σας και για το υπέροχο σχόλιο σας.
Όπως γνωρίζετε η ιστορική καπναποθήκη ανακατασκευάστηκε σε ξενοδοχείο με απόλυτο σεβασμό στον εσωτερικό και εξωτερικό χαρακτήρα της. Ήταν μεγάλη μας χαρά που σας είχαμε κοντά μας κι ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε σύντομα για μία ακόμη φορά.

Στέλλα Ανδριοπούλου
Guest Relations

Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2018

Σαν κτίριο είναι υπέροχης αισθητικής,πανέμορφα ανακαινισμενο και διακοσμημένο. Ωραίοι,καθαροί χώροι,φοβερή τοποθεσία και πολύ κοντά στο κέντρο της Δράμας. Το δωμάτιο μας ευχάριστο,μπροστινή θέα πολύ όμορφη και καλή ηχομόνωση.Θα θέλαμε για 5στερο ξεν/χειο καλύτερο πρωινό ως προς τις εναλλαγές και τις γεύσεις. Αυτό όμως που ήταν πραγματικά μείον και είναι κρίμα είναι το προσωπικό. Είχαμε πολύ δυσάρεστη εμπειρία όσον αφορά μια κράτηση μας για δείπνο που μας έκανε να αισθανθούμε πολύ άβολα. Επίσης στο μπαρ-καφέ υπάρχει πολύ καθυστέρηση,κυρίως αν παραγγειλεις να φας. Παρόλα αυτά θα ξαναπηγαιναμε για το ωραίο περιβάλλον.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Mikri L

Αγαπητή κα. Παπαδήμα,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας στην Δράμα και για τα καλά σας λόγια όσον αφορά τις κτιριακές μας εγκαταστάσεις.
Διαβάσαμε με μεγάλη προσοχή τα όσα αναφέρεται σχετικά με τις υπηρεσίες μας κι έχουμε ήδη προχωρήσει στις ανάλογες διορθωτικές κινήσεις.
Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά στους χώρους μας.

Στέλλα Ανδριοπούλου

Η κριτική έγινε: 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα παλιό καπνεργοστάσιο δίπλα στις πηγές της Δράμας μετατράπηκε σε ένα ξενοδοχείο που σου δίνεται η δυνατότητα χαλάρωσης και ξεκούρασης. Πολυ καλή υποδοχή, εξαιρετικά δωμάτια, το πιο άνετο στρώμα...επιλογές μαξιλαριών, τεράστιοι χώροι, θέα στη λίμνη, καθαριότητα και άρωμα καθαριότητας!
Πολλές ετικέτες τοπικών κρασιών, απο τα καλύτερα της Ελλάδας, όμορφο spa με καλή εξυπηρέτηση. Μη χάσετε την αρωματοθεραπεία με βανίλια! Πριν φύγετε...μη χάσετε το πρωινό! Πολλές επιλογές και φρέσκα υλικά! Πολύ καλός καφές, χυμοί και σοκολατούχο γάλα!
Να πάτε!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, 662katerinag
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Katerina G

Σας ευχαριστούμε που μείνατε στο Hydrama Grand Hotel καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να περιγράψετε την εμπειρία σας, κοντά μας .Χαιρόμαστε που απολαύσατε την διαμονή σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά στούς χώρους μας.
Η Διεύθυνση

Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το στολίδι της Δράμας, κυριολεκτικά!! Πανέμορφο ξενοδοχείο, σε μοντέρνο και ελίτ στυλ, που προσφέρει όλες τις απαραίτητες υπηρεσίες ενός 5*. Το σπα καταπληκτικό, το εστιατόριο επίσης, ενώ η περιοχή της Αγίας Βαρβάρας με τις πηγές, απλά γαλήνια και όμορφη!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, imponovo
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ/ή imponovo

Σας ευχαριστούμε που διαλέξατε το HYDRAMA GRAND HOTEL για την παραμονή σας στην Δράμα , αλλά και για τον χρόνο σας προκειμένου να δημοσιευύσετε τις εντυπώσεις στο διαδίκτυο.
Χαιρόμαστε που απολαυσατε την διαμονή σας κοντά μας,το ξενοδοχείο και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα ξανά την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε στους χώρους μας !!!
Η Διευθυνση

Η κριτική έγινε: 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα υπέροχο ξενοδοχείο με υψηλού επιπέδου υλικά Εντυπωσιακή ανακατασκευή που σέβεται την παράδοση που προέρχεται από το παλαιό καπνεργοστάσιο. Η επίπλωση μοντέρνα δένει με τις κλασικές γραμμές του κτιρίου. Δωμάτια με θέα την λίμνη και τις πηγές. Πλούσιο πρωινό με πολλά βιολογικά προϊόντα, εξαιρετικοί επίσης οι χώροι για να πιεις καφέ ή κρασί από την πλούσια κάβα. Ευγενικό το προσωπικό και διαθέσιμο. Τα δωμάτια διαθέτουν δύο τουαλέτες, η μία αποτελεί έκπληξη λόγω της ειδικής τεχνολογίας που διαθέτει

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Listarxos
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Listarxos

Σας ευχαριστούμε πολυ που επιλεξατε το ΗYDRAMA GRAND HOTEL,για την διαμονή σας στην Δράμα και το εξαιρετικό σχόλιο σας ,που αφορά την ανακατασκευή του κτηρίου ,την επιπλωση του,το πλούσιο Ελληνικό πρωινό, τις εγκαταστάσεις, και τις υπηρεσίες μας!!
Θα ειναι μεγάλη μας χαρα να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά ,στους χώρους μας !!

Η Διεύθυνση