Ξενοδοχείο Hydrama Grand
Hotel Tasko(Δράμα)
  • Εστιατόριο
Yannis Resort Hotel(Κρηνίδες)
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα παλιό καπνεργοστάσιο δίπλα στις πηγές της Δράμας μετατράπηκε σε ένα ξενοδοχείο που σου δίνεται η δυνατότητα χαλάρωσης και ξεκούρασης. Πολυ καλή υποδοχή, εξαιρετικά δωμάτια, το πιο άνετο στρώμα...επιλογές μαξιλαριών, τεράστιοι χώροι, θέα στη λίμνη, καθαριότητα και άρωμα καθαριότητας!
Πολλές ετικέτες τοπικών κρασιών, απο τα καλύτερα της Ελλάδας, όμορφο spa με καλή εξυπηρέτηση. Μη χάσετε την αρωματοθεραπεία με βανίλια! Πριν φύγετε...μη χάσετε το πρωινό! Πολλές επιλογές και φρέσκα υλικά! Πολύ καλός καφές, χυμοί και σοκολατούχο γάλα!
Να πάτε!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Katerina G
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 16 Μαρτίου 2018

Αγαπητή Katerina G

Σας ευχαριστούμε που μείνατε στο Hydrama Grand Hotel καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να περιγράψετε την εμπειρία σας, κοντά μας .Χαιρόμαστε που απολαύσατε την διαμονή σας και ελπίζουμε να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά στούς χώρους μας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το στολίδι της Δράμας, κυριολεκτικά!! Πανέμορφο ξενοδοχείο, σε μοντέρνο και ελίτ στυλ, που προσφέρει όλες τις απαραίτητες υπηρεσίες ενός 5*. Το σπα καταπληκτικό, το εστιατόριο επίσης, ενώ η περιοχή της Αγίας Βαρβάρας με τις πηγές, απλά γαλήνια και όμορφη!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, imponovo
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 15 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ/ή imponovo

Σας ευχαριστούμε που διαλέξατε το HYDRAMA GRAND HOTEL για την παραμονή σας στην Δράμα , αλλά και για τον χρόνο σας προκειμένου να δημοσιευύσετε τις εντυπώσεις στο διαδίκτυο.
Χαιρόμαστε που απολαυσατε την διαμονή σας κοντά μας,το ξενοδοχείο και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα ξανά την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε στους χώρους μας !!!
Η Διευθυνση

Η κριτική γράφτηκε 8 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα υπέροχο ξενοδοχείο με υψηλού επιπέδου υλικά Εντυπωσιακή ανακατασκευή που σέβεται την παράδοση που προέρχεται από το παλαιό καπνεργοστάσιο. Η επίπλωση μοντέρνα δένει με τις κλασικές γραμμές του κτιρίου. Δωμάτια με θέα την λίμνη και τις πηγές. Πλούσιο πρωινό με πολλά βιολογικά προϊόντα, εξαιρετικοί επίσης οι χώροι για να πιεις καφέ ή κρασί από την πλούσια κάβα. Ευγενικό το προσωπικό και διαθέσιμο. Τα δωμάτια διαθέτουν δύο τουαλέτες, η μία αποτελεί έκπληξη λόγω της ειδικής τεχνολογίας που διαθέτει

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Listarxos
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ Listarxos

Σας ευχαριστούμε πολυ που επιλεξατε το ΗYDRAMA GRAND HOTEL,για την διαμονή σας στην Δράμα και το εξαιρετικό σχόλιο σας ,που αφορά την ανακατασκευή του κτηρίου ,την επιπλωση του,το πλούσιο Ελληνικό πρωινό, τις εγκαταστάσεις, και τις υπηρεσίες μας!!
Θα ειναι μεγάλη μας χαρα να σας υποδεχτούμε σύντομα ξανά ,στους χώρους μας !!

Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018

Μοναδική η τοποθεσία μπροστά από τη λίμνη! Ένα περιβάλλον που σε γεμίζει αίσθημα χαλαρότητας αλλά και ξεκούρασης. Πολύ καλό το πρωινό αλλά και όλοι οι χώροι μέσα στο ξενοδοχείο. Τα δωμάτια ευρύχωρα, μοντέρνα, με όλες τις ανέσεις αλλά και πολύ καλά κρεβάτια. Το στρώμα είναι από αυτά που ξαπλώνεις και ξεχνάς να ξυπνήσεις.

Συμβουλή: Δοκιμάστε με θέα στη λίμνη
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, aparthenis
Ο/η Hydrama H, Διευθυντής του Ξενοδοχείο Hydrama Grand, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ aparthenis

Χαιρόμαστε ιδιιαίτερα που απολαύσατε την διαμονή σας στο HYDRAMA GRAND HOTEL και σας ευχαριστούμε πολύ, για τα θετικότατα σχόλια σας.
Περιμένουμε να σας καλοσωρίσουμε συντομα ξανά στο ξενοδοχείο μας

η Διευθυνση

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική τοποθεσία,όμορφο ξενοδοχείο που έχει διατηρήσει το χαρακτήρα του κτιρίου κατα την αναπαλαίωση.
Έχει το χαρακτήρα του παλιού έχοντας ενσωμάτωςει την τελευταία τεχνολογία με παροχές που βρίσκεις σε ελάχιστα ξενοδοχεία.
Καθαριότητα,ευγένεια,άψογη εξυπηρέτηση.
Τέλος τολμώ να πω ότι έχω πληρώσει πολύ περισσότερα για πολύ κατώτερα ξενοδοχεία!

Διαμονή: Ιανουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ts0nis

Αγαπητέ ts0nis

Σας ευχαριστουμε που επιλέξατε το HYDRAMA GRAND HOTEL για την διαμονή σας οσο και για τον χρόνο σας , προκειμένου να μας αξιολογήσετε διαδυκτιακά.
Μας τιμουν ιδαίτερα τα εξαιρετικά σας σχόλια τόσο για τις εκαταστάσεις οσο και για τις υπηρεσίες μας.
Θα ειναι μεγάλη μας χαρά να σας καλοσωρίσουμε συντομα ξανά στο Hydrama Grand Hotel.