“Από τις καλύτερες ταβέρνες”
Κριτική για: Βοτσαλακια

Βοτσαλακια
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Από τη στιγμή που θα πλησιάσεις για να κάτσεις μέχρι το επιδόρπιο είναι μια πολύ ωραία εμπειρία. Οι ποσότητες πολύ ικανοποιητικές και η ταχύτητα αξεπέραστη, ακόμα και σε ώρα αιχμής. Μεγάλη ποικιλία και τιμές λογικότατες. Το συνιστώ σε όλους!

Ευχαριστούμε, Georard D
Ο/η Nikos S, Γενικός Διευθυντής του Βοτσαλακια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Καλησπέρα, σας ευχαριστούμε πολύ για την θετική ανταπόκριση σας, καθημερινά προσπαθούμε για το ιδανικό αποτέλεσμα για εσάς, ελπίζω να μας επισκεφθείτε και πάλι σύντομα.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2017

Δεν θα πω πολλά,
απλά πρέπει να πάτε στην συγκεκριμένη ταβέρνα αν θέλετε πολύ καλό φαγητό με προσεγμένες τιμές.
Μπράβο στον ιδιοκτήτη διότι δεν βλέπει να αισχρό κερδίσει.
Για το λόγο αυτό τον προτιμούν και πολύ ντόπιοι.

Ευχαριστούμε, βασιλειος κ
Ο/η Nikos S, Γενικός Διευθυντής του Βοτσαλακια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 6 Σεπτεμβρίου 2017

Καλησπέρα Βασίλη,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική. Στόχος μας είναι η εξυπηρέτηση των πελατών μας και χαίρομαστε που αυτό βγαίνει και σε εσάς.

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτική ταβέρνα με υπέροχες γεύσεις τοσο στα ψάρια όσο και στα κρέατα
Μερίδες απλά τεράστιες με πολύ λογικές τιμές για τις εποχές μας
Προσωπικό φιλικό και πρόθυμο
Ευχαριστούμε πολύ

Ευχαριστούμε, Kostas P
Ο/η Nikos S, Γενικός Διευθυντής του Βοτσαλακια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Αυγούστου 2017

Καλησπέρα Κώστα,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική,χαρά μας να σε δούμε και πάλι στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια που έχω επισκεφθεί στην περιοχή και για ψάρι αλλά και για κρέας.Ξεφευγει απο τον κακο ορο "τουριστικο" κατα πολυ. Χορταστικές μερίδες, υπέροχη τοποθεσία, πολύ καλό σέρβις με πάρα πολύ καλές τιμές!!! Όπωσδηποτε πρέπει να δοκιμάσετε καλαμάρι γεμιστό και πιπεριές Φλωρίνης πανε!!

Ευχαριστούμε, Xristos Z
Ο/η Nikos S, Γενικός Διευθυντής του Βοτσαλακια, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Αυγούστου 2017

Καλησπέρα Χρήστο,

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σου.
Το γεμιστό καλαμάρι είναι ένα από τα αγαπημένα μας πιάτα!!

Εις το επανιδείν

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ερχομαστε πολλα χρονια στα βοτσαλακια αλλα η τελευταια φορα ηταν ακρως απογοητευτικη. Ειναι απιστευτο το ποσο εχει πεσει η ποιοτητα των φαγητων. ημασταν μεγαλη παρεα και δοκιμασαμε πολλα. Με μεγαλη λυπη λεω οτι το σνιτσελ ειχε το χειροτερο κρεας που μπορουσε να υπαρξει. Πρεπει να το ειχαν τουλαχιστον 2 βδομαδες. Ο μουσακας επισης. Ο μπακαλιαρος ηταν καλος, τα καλαμαρακια μετρια,το χταποδι σκληρο. Μπορω να πω το μονο που αξιζε ηταν οι πατατες και το μπουγιουρντι. Κριμα μετα απο τοσα χρονια και με τοσο ανταγωνισμο να εχει τοσο χαλια φαγητο.

Ευχαριστούμε, Χριστινα Φ

Καλησπέρα Χριστίνα, ευχαριστούμε για την κριτική.

Παραλαβή στα κρεατικά κάνουμε καθημερινά από κρεοπωλεία της περιοχής σε πολύ προσεγμένες ποσότητες. Τα κρεατικά δεν μένουν ποτέ πάνω από δύο μέρες στο ψυγείο μας. Τα μαγειρεμένα φαγητά ψήνονται καθημερινά τις πρωινές ώρες και εξαντλούνται μέχρι το βράδυ όλα.

Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε και πάλι για να διορθώσουμε τις ατυχίες της προηγούμενης επίσκεψης σας και να διαπιστώσετε ότι η ποιότητα του φαγητού μας είναι η καλύτερη.

Νίκος

Βοτσαλακια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ασπροβάλτα, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Σταυρός, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Νέα Βρασνά, Περιοχή Θεσσαλονίκης
Ασπροβάλτα, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Βοτσαλακια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!