Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2017

Ωραίο , μοντέρνο ,καθαρό και σε καλή τοποθεσία ξενοδοχείο.Διαθέτει δωρεάν παρκινγκ και wifi.To προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό αλλά μιλάει ελάχιστα αγγλικά.Το πρωινό μέτριο παραδοσιακό τούρκικο.το λάθος είναι με το spa που λειτουργεί εναλλάξ μέρα πάρα μέρα για άντρες και γυναίκες χωριστά και έτσι δεν το επισκεφθήκαμε καθώς ήταν μέρα μόνο για γυναίκες.

Το καλύτερο και το μεγάλο ατου είναι το εστιατόριο στο roof! Πολύ ωραίος χώρος με καλή θέα.Το φαγητό τέλειο και το προσωπικό πολύ ευγενικό.Οι τιμές προσιτές.Το συστήνω ακόμα και αν δε μείνετε στο ξενοδοχείο για βραδυνή έξοδο.

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, GeorgeOnikonomou
Ο/η Rys H, Genel Müdür του RYS Hotel & Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Σεπτεμβρίου 2017

Γεια σας,

Σας ευχαριστώ για το σχόλιο και την αξιολόγησή σας Θα θέλαμε να σας καλωσορίσουμε ξανά το συντομότερο δυνατόν.

ειλικρινά

Η κριτική έγινε: 10 Φεβρουαρίου 2017

Αν το προσωπικο γνωριζε και αλλες γλωσσες εκτος απο τουρκικα,ολα θα ηταν αψογα.. Ανετα δωμστια και καθσρα,πολυ εξυπνο και μοντερνο στυλ,ομως,περιμενα κατι παραπανω στο πρωινο για 4 αστερων ξενοδοχειο..Μου εκανε πραγματικα εντυπωση η ευγενεια απο το προσωπικο στο spa, παλι καλα που υπαρχει η γλωσσα του σωματος..

• Διαμονή: Οκτώβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, georgioukostas04
Ο/η Rys H, Genel Müdür του RYS Hotel & Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Φεβρουαρίου 2017

Γεια σας,

Σας ευχαριστούμε για την RYS Ξενοδοχείο εγώ προτιμώ. Θέλουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι.
Χαιρετισμοί

Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2016

Καινούριο ξενοδοχείο, με ωραία θέα από τους ψηλούς ορόφους, με δωρεάν πάρκινγκ και ευγενικό προσωπικό.
Είχα κάνει κράτηση μιας σουίτας για 2 ενήλικες και 2 παιδιά. Κατά την άφιξη όμως το δωμάτιο ήταν έτοιμο να υποδεχθεί μόνο τους 2 ενήλικες και χρειάστηκε να ζητηθεί επιπλέον κρεβάτι. Επίσης, το σαμπουάν και το αφροντούς είχαν τελειώσει και παρασχέθηκαν καινούρια έπειτα από 3 επικοινωνίες με την υποδοχή (η 3η την επόμενη μέρα).
Ακόμη, τη 2η μέρα διαμονής ξεχάσαμε αναμένο το φωτάκι (do not disturb) όλη την ημέρα και το δωμάτιο δεν καθαρίστηκε (εννοείται οτι δεν αλλάχθηκαν πετσέτες), γενικά μάλλον μπήκε κάποιος μόνο για να αφήσει τα σαμπουάν.
Αυτά για ένα ξενοδοχείο 4 στέρων είναι ελαφρώς απαράδεκτα.
Όσον αφορά στο πρωινό, αυτό ήταν επιπέδου 3 αστέρων και με χυμό που δεν ήταν στυμένος.

Συμβουλή: Στους ψηλούς ορόφους η θέα είναι πολύ καλή.
  • Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Sockots
Ο/η Isletme, Genel Müdür του RYS Hotel & Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Μαΐου 2016

Γεια σας ,
Πρώτα απ 'όλα σας ευχαριστώ για την επιλογή του RYS Hotel. Οι σουίτες μας για 2 άτομα . Οι πελάτες μας είναι η υπηρεσία μας για τα παιδιά , αν θέλουν επιπλέον κρεβάτια. Είμαστε ιδιαίτερα για τα παιδιά κάτω των 6 ετών 50 % χρέωση καταλύματα. BLU εστιατόριο που βρίσκεται στον 1ο όροφο σε κάθε ημέρα της εβδομάδας και Σάββατο 7:00-10:30 μεταξύ πρωινό σε μπουφέ , καθώς και τις Κυριακές και τις αργίες , που βρίσκεται στη βεράντα του Restaurant & Bar Vargo οκτώ η ώρα - 14:00 brunch από την υπηρεσία μας υπάρχει .
Το κόκκινο φως για την μπροστινή πόρτα του δωματίου μας όταν « μην ενοχλείτε" εμείς δεν εισαγάγετε το δωμάτιο λάβαμε μια προειδοποίηση . Σε αυτήν την περίπτωση , μπορείτε ακόμη και να ζητήσει διαβουλεύσεις με την αίθουσα υποδοχής είναι ένα αίτημα .

Θέλουμε να ξέρετε ότι μόλις θέλετε να φιλοξενήσει και πάλι .

Χαιρετισμοί

Η κριτική έγινε: 23 Νοεμβρίου 2015

ένα ξενοδοχειο που διαθετει ολες τις ανεσεις. Μεγαλα δωματια και μοντερνο στυλ. το προσωπικο παντα δτην διαθεση μας και χαμογελαστο. πολύ πλουσιο πρωινο.σε πολύ καλη περιοχη και κοντα στον πεζοδρομο.επισης πεντακαθαρο.

• Διαμονή: Οκτώβριος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Anthi P
Ο/η ryshotel, General Manager του RYS Hotel & Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Νοεμβρίου 2015

Αγαπητέ επισκέπτη

Σας ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας πολύτιμη

Hakan UYSAL

Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2015

Σε απόσταση περίπου 2-3 χμ. από το κέντρο. Σε 5 λεπτά με το αυτοκίνητο, επάνω σε κεντρικό οδικό άξονα.
Μοντέρνο με καλό πρωινό.
Δυστυχώς το προσωπικό, κυρίως στο εστιατόριο, την καφετέρια και στις υπηρεσίες spa κλπ δεν μιλάνε καθόλου καλά αγγλικά.

• Διαμονή: Ιούνιος 2015, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Σοφία Π
Ο/η ryshotel, General Manager του RYS Hotel & Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 30 Νοεμβρίου 2015

Σας ευχαριστούμε για την ωραία σας σχόλια. Μια ομάδα εργασίας για να βελτιώσω τον εαυτό μου συνεχώς. Με την ελπίδα να σας δούμε και πάλι ...

σέβεται