Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Travelocity
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε κλείσει με την παρέα μου για το Σαββατοκύριακο και μόλις καλέσαμε για να ενημερωθούμε για το πόσο της προκαταβολής δεν έβρισκαν την κράτηση και δεν υπήρχαν καν άλλα κενά δωμάτια με αποτέλεσμα να πρέπει τελευταία στιγμή να αλλάξουμε προορισμό. Απαράδεκτη εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, joeyica
Ο/η ΚΥΑΝΗ ΑΚΤΗ, Ιδιοκτήτης του Ξενοδοχείο Κυανή Ακτή, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2020

Κάνατε κράτηση και έπρεπε να μας καταθέσετε προκαταβολή για την διαμονή σας τις επόμενες 2 με τρεις μερες όμως εσείς δεν το πράξατε και ξανά πήρατε μετά από μια εβδομάδα να μας ξανά ζητήσετε τους λογαριασμούς για να προχωρήσετε στην προκαταβολή. Απαιτείτε και κρίνετε την επιχείρηση μας αφού έχετε λάθος και χαρακτηρίζετε απαράδεκτους επειδή δεν κρατάμε τα δωμάτια για οπότε και εάν θα αποφασίσετε να έρθετε? Σας παρακαλούμε πολύ να γράφετε στις κριτικές σας και την δική σας συμπεριφορά και το αν εισασταν σωστή εσείς και όχι εμείς.
Ελπίζουμε στην επόμενη κράτηση στο επόμενο ξενοδοχείο να συμπεριφερθείτε καλύτερα.

Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2019

Πάνω στην θάλασσα. Μεγάλο και κυρίως πεντακάθαρο δωμάτιο. 3 λεπτά από την κεντρική πλατεια του Ξυλοκάστρου και 35 λεπτά από τα Τρίκαλα Κορινθίας. Ρωτήστε το εξυπηρετικό προσωπικό για που να κινηθείτε στην πόλη

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Lefteris_97
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019

Πήγα με την οικογενειά μου ενα τριήμερο για να ξεσκάσουμε. Το ξενοδοχείο ηταν καθαρό, ανακαινισμένο με ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Στο κέντρο, με όλα τα εστιατόρια κοντά, ιδανικό για οικογένειες.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Hotel I
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μικρό μοντέρνο και πλήρως ανακαινισμένο ξενοδοχείο. Καταπληκτικό δωμάτιο και κλιματισμός παντού. Είναι ακριβώς όπως φαίνεται στις φωτογραφίες χωρίς καμία διαστρέβλωση. Ο ιδιοκτήτης απλά τέλειος. Μην ξεχάσετε να πάτε βόλτα με τα ποδήλατα του ξενοδοχείου. Το πρωινό παρά πολύ καλό και ο χώρος του ακόμα καλύτερος. Τοποθεσία ακριβώς στην θάλασσα και με όλα τα μαγαζιά δίπλα σου. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και σίγουρα θα το ξανά επισκεφτώ.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, ioannis m
Η κριτική έγινε: 27 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μικρό και χαριτωμένο δωμάτιο με θέα στη θάλασσα. Κρεβάτι και τουαλέτα άψογα ,πολύ καθαρό , πρόσφατα (μάλλον) ανακαινισμένο ξενοδοχείο. Ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός , το πρωινό πλούσιο και νόστιμο. Μια πολύ καλή επιλογή στο Ξυλόκαστρο πιστεύω .

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, Akisvele