Agoda.com
Priceline
Η κριτική έγινε: 4 Ιανουαρίου 2017

Ξενοδοχείο πολύ καλό καθαρό ή ιδιοκτήτες ευγενική και το προσωπικό το ίδιο το πρωινό πλούσιο τα δωμάτια ευριχωρα και καθαρά ή θέα φανταστική και ή τιμές λογικές για χειμερινό τουρισμό θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα και σε άλλους

Συμβουλή για το δωμάτιο: Γωνιακή σουίτα νομίζω είναι πολύ καλη
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, pidimitriadi
Η κριτική έγινε: 2 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο για τις γιορτές. Τα θετικά του είναι η θέα, ο χώρος που εχει για καφε, που λειτουργεί μέχρι το βράδυ κ η ευγένεια της ιδιοκτήτριας. Τα αρνητικά είναι δυστυχώς στα δωμάτια . Αν κ είναι καλα σε μέγεθος, χρειάζονται ανακαίνιση . Τα κρεβάτια, και ειδικά τα στρώματα (που είναι απαράδεκτα) κ τα σεντόνια - πετσέτες είναι παρα πολύ παλιά. Επίσης τα περισσότερα έπιπλα στα δωμάτια είναι χαλασμένα. Η ντουλάπα η δικιά μας δεν έκλεινε. Η καθαριότητα είναι μέτρια . Υπάρχει μια καθαρίστρια για ολα τα δωμάτια με αποτέλεσμα να μην ήταν καθαρο το δωμάτιο την δεύτερη μέρα, αν κ γυρίσαμε το απόγευμα , γιατί όπως μας είπαν δεν είχε φτάσει ακόμα στο δικό μας.. Αρνητική εντύπωση μας έκανε κ το ότι κανεις δεν ασχολήθηκε με την εξωτερική είσοδο του ξενοδοχείου. Παρόλο που είχε χιονίσει κ είχε πιάσει πάγο, κ ειδικά οι σκάλες για να ανέβεις, όπου γλυστραγαν παρα πολύ κ ήταν πολύ επικίνδυνο, ούτε την καθάριζαν ούτε έριχναν αλάτι.

Ευχαριστούμε, inik_78
Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2016

Μείναμε ζευγάρι το Δεκέμβρη του 2016. Στα συν: Το δωμάτιο ευρύχωρο με καλόγουστη διακόσμηση και υπέροχη θέα. Η θέρμανση σε όλους τους χώρους συνεχής και υπέρ-επαρκής. Το προσωπικό ευγενέστατο και πολύ εξυπηρετικό. Το πρωινό πλήρες και με ευρύ ωράριο 3 ωρών. Οι κοινόχρηστοι χώροι καλόγουστοι και πολλαπλοί. Κανένα πρόβλημα με το πάρκινγκ. (Για μας μετράει πολύ).
Στα πλην: Η μόνωση του δωματίου ανεπαρκής. Το στρώμα του κρεβατιού όχι και τόσο άνετο. Το μπάνιο πολύ μικρό με υποτυπώδη προϊόντα περιποίησης και το πάτωμα συνεχώς βρεμένο από διαρροή νερού. Απουσία ραφιού ή πάγκου για τοποθέτηση καλλυντικών. Καθρέφτης πολύ μικρός. Συμπέρασμα: Επειδή τα πλην μπορεί να μη συνυπάρχουν σε άλλα δωμάτια, συνιστούμε το κατάλυμα σαν μια καλή επιλογή.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Βασικά να ελέγξουν τη θέα και το μπάνιο.
Ευχαριστούμε, Ρενα Μ
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία όλης της ευρύτερης περιοχής της Κορινθίας: έχει καταπληκτική θέα, πολύ όμορφα και καθαρά δωμάτια, πλούσιο πρωινό. Είναι πολύ εξυπηρετικοί όλοι στο προσωπικό, σίγουρα θα το επισκεφτώ ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, loukasz723
Η κριτική έγινε: 8 Δεκεμβρίου 2016

Υπέροχη τοποθεσία (στο υψηλότερο σημείο του χωριού 1500μ.) με τρομερή θέα. Τα δωμάτια πολύ ζεστά (αυτόνομη θέρμανση) καθαρά και άνετα. Αξίζει να επιλέξετε δωμάτιο με τζάκι (προσφέρονται ξύλα καθημερινά χωρίς επιπλέον επιβάρυνση), το οποίο όπως και όλα τα δωμάτια έχουν και θέρμανση. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο να βοηθήσει σε ότι χρειαστήκαμε. Καλό πρωινό, ωραίος και ζεστός χώρος για να πιεις τον καφέ σου και να χαλαρώσεις. Το ξενοδοχείο διαθέτει και εκχιονιστικό μηχάνημα προκειμένου να καθαρίζει τον χώρο του parking και τον δρόμο προς το ξενοδοχείο, σε περίπτωση χιονιού. Αξίζει να το επισκεφτείτε.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Επιλέξτε δωμάτιο με τζάκι
1  Ευχαριστούμε, K F