3.719
3.719
Η κριτική έγινε: 6 Ιουνίου 2022

Το οικογενειακό ταξίδι με τα παιδιά μου στο Ikos Olivia ήταν υπέροχο! Ξεκινώντας από το προσωπικό του ξενοδοχείου, παντού συναντούσες ευγενέστατα και χαμογελαστά παιδιά. Η Κατερίνα, η Anna, ο Henry από την υποδοχή, o Victor, η Ρία και η Ασημίνα στο Flavor's, o Νίκος στο Anaya, η Μαρία στο Helios, η Κωνσταντίνα και η Μάγκι στο Aqua Pool Bar, ήταν κάποιοι από αυτούς που έκαναν τις διακοπές μας, "φροντίδα". Το φαγητό στο κεντρικό εστιατόριο ήταν φανταστικό και οι επιλογές καταπληκτικές, όπως και το βραδινό μας στο Anaya!
H προσθήκη του DJ στο pool bar ήταν πολύ σημαντική, γιατί έκανε την ατμόσφαιρα πολύ πιο ζωντανή.
Η καθαριότητα πολύ καλή και αυτό φάνηκε από τις τουαλέτες στο pool bar, τις ώρες αιχμής τους, όπως και από το δωμάτιο μας!
Το αγαπημένο μας spot, ένα όμορφο κομμάτι κήπου με ένα παγκάκι που μπορούσες πραγματικά να χαλαρώσεις.
Μπράβο σε όλους και ευχαριστούμε όλους μαζί με το Δ/ντη του ξενοδοχείου που μας αποχαιρέτησε ζεστά κατά την αναχώρηση μας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2022
Ευχαριστούμε, markaraf
Η κριτική έγινε: 30 Οκτωβρίου 2021

Μοναδικό περιβάλλον, φιλική εξυπηρέτηση, υπέροχες γευστικές εμπειρίες, πολλές και καλά οργανωμένες δραστηριότητες, πολυτέλεια σε εκπληκτική τιμή.
Ένας ολόκληρος κόσμος απόλαυσης, τόσο για οικογένειες, όσο και για ζευγάρια ή παρέες!!!
Κάθε φορά που τελειώνει η διαμονή μου πιστεύω πως τα έχω δοκιμάσει όλα .... Κι όμως κάθε φορά που επιστρέφω, εκπλήσσομαι από το γεγονός ότι η φιλοξενία στο Olivia δε σταματά ν' ανεβαίνει επίπεδο, όπως και η απόλαυση !!!!
Το συνιστώ ανεπιφύλακτα !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Rita K
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2021

Σημασία έχει ότι κάθε χρόνο έχει την ίδια ποιότητα στις παροχές του και στις υπηρεσίες του. Πανέμορφο περιβάλλον, ευγενέστατο προσωπικό, εστιατόρια που έχουν υπέροχα γεύματα, πολύ όμορφες στιγμές για το παιδί μας στο kids club. Όλη η οικογένεια περάσαμε τέλεια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, panosgeorgoudis
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο, με άριστες παροχές (φαγητό, kids club, πισίνες, αθλητικές εγκαταστάσεις κλπ), ευγενέστατο προσωπικό και άψογη εξυπηρέτηση. Το μόνο αρνητικό οι πέτρες που υπάρχουν εντός της θάλασσας και ξεκινούν από την ακτή.

Ευχαριστούμε, panosgeorgoudis
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Φανταστικό ξενοδοχείο στη Χαλκιδική.

Το προσωπικό ήταν εξυπηρετικό με ό, τι χρειαζόταν η οικογένειά μου.
Θα ήθελα ιδιαίτερα να ευχαριστήσω τον Βασίλη, την Κατερίνα και την Φύλιο στη ρεσεψιόν.
Το προσωπικό στο εστιατόριο OUZO (Βασίλης, Γεωργία και το υπόλοιπο προσωπικό).
Ο Μανώλης από το εστιατόριο Flavour μας έκανε επίσης να νιώσουμε ευπρόσδεκτοι.
Ο Σάββας (τζελατερία) και ο Γιώργος (παραλία) ήταν εξυπηρετικοί κάθε μέρα.
Το Anaya Restaurant ήταν μια από τις καλύτερες ασιατικές κουζίνες που έχουμε φάει σε Resort. Top staff!!

Μην ξεχάσετε να δοκιμάσετε το "4-hands polynesian massage escape” και το "indian head massage”. Ευχαριστούμε τα κορίτσια στο IKOS Spa.

Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο και καθαρό.
Είχαμε πολλές επιλογές εστιατορίου.

Τέλεια εξυπηρέτηση, τα λέμε το επόμενο καλοκαίρι!

Δημήτρης Π.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020