“Εξαιρετικό φαγητό και κλίμα”
Κριτική για: Mouragio

Mouragio
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Απερίγραπτο φαγητό, νόστιμο και όμορφο στην όψη. Το προσωπικό ευγενικό , φιλικό και εξυπηρετικό και γρήγορο. Μας επιβλεπαν και μας ρωτούσαν αν όλα ήταν εντάξει και μας πρόσφεραν και γλυκό στο τέλος που ήταν τέλειο. Ευχαριστούμε.

Ευχαριστούμε, PTH_Harrey
Γράψτε μια κριτικήΚριτικές (972)

Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2022

Πολύ ωραίο περιβάλλον, πολύ γρήγορο service, ευγενικό προσωπικό, νόστιμο φαγητό, Πολύ καλές τιμές και με απιστευτη Μουσικη

Ευχαριστούμε, _U3519JV
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2022

Βρεθήκαμε δυο οικογένειες με μικρά παιδιά στο συγκεκριμένο εστιατόριο. Το ζευγάρι που μας σύστησε το μαγαζι το παίνεψε πολύ και έτσι ήμασταν θετικά επηρεασμένοι. Τον περιβάλλον δροσερό, καθαρό και τακτοποιημένο παρά το ότι το μαγαζι ήταν γεμάτο. Ο επαγγελματισμός φάνηκε από την πρώτη στιγμή που τα παιδιά μας βόλεψαν κατευθείαν σε τραπέζι ! Όταν ξεκίνησαν και έφταναν τα πιάτα απλά υπήρξε επιβεβαίωση σε αυτό που είχαμε ακούσει !!!

Όλα ήταν εξαιρετικά, μεζέδες κυρίως πιάτα και τσίπουρο παραγωγής του ιδιοκτήτη !!

Ένα μεγάλο μπράβο στον κύριο Βασίλη και σε όλη την ομάδα του μαγαζιού !!!

1  Ευχαριστούμε, _G772NK
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ως εμπορικός αντιπρόσωπος κάνω πολλά ταξίδια ο σαργός που έφαγα ήταν ο καλύτερος και παρά την πολυκοσμία δεν υπήρξε καθυστέρηση στο σέρβις

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
Ευχαριστούμε, Μιλτιάδης Π
Η κριτική γράφτηκε 24 Μαΐου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ο δρόμος μας έβγαλε στο Μουράγιο το περασμένο σαββατοκύριακο, πρόκειται για ένα μαγαζί με πολυ φιλικό περιβάλλον τόσο από αποψη προσωπικού όσο και απο άποψη χώρου. Ένα πιάτο που σίγουρα θα ξανά επιλέγαμε θα ήταν οι κουτσομούρες οι οποίες ήταν φρεσκότατες και πεντανόστιμες. Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2022
1  Ευχαριστούμε, mikeloff

Mouragio: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καλύβες Πολυγύρου, Χαλκιδική
Πολύχρονο, Κασσάνδρα

Mouragio: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!