“Great option for summer”
Κριτική για: Ελιά

Ελιά
Περιγραφή: o Elia moments by the sea | Restaraunt/Beach Bar ανοίγει τις πόρτες του την Παρασκευή 28 Απριλίου! Η Elia κάνει Season Opening στη μαγευτική ακτή Τρικόρφου και φιλοδοξεί να γίνει το pleasure spot για αυτό το καλοκαίρι! Το restaurant φιλοξενείτε σε μια καταπράσινη τοποθεσία και το μενού του έχει επιμεληθεί ο Executive Chef Νίκος Λιογγάρης. Λίγα μέτρα πιο χαμηλά το Beach bar, μας υποδέχεται σ' έναν premiun φιλόξενο χώρο & σας περιμένει να απολαύσετε από νωρίς τον καφέ σας ή να επιλέξετε cocktail από τη signature list που έχουν επιμεληθεί οι bartenders της Eliaς.
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

Εξαιρετικη καλοκαιρινη επιλογη...το μαγαζι ειναι πολυ ομορφο και δημιουργει ζεστασια...το φαγητο υπεροχο για ολες τις προτιμησεις με μεγαλη ποικιλια θαλασσινων...το προσωπικο ευγενικο και προθυμο να εξυπηρετησει καθε στιγμη...ο συνδιασμος beach bar και εστιατοριου με θεα στην θαλασσα αποτελει μια μοναδικη εμπειρια για ολους.

1  Ευχαριστούμε, bellam845

Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστώ πολύ για όλα.... εξαιρετική εξυπηρέτηση το φαγητό παρά πολύ ωραίο για να καταλάβετε πρέπει να το δοκιμάσετε...

Ευχαριστούμε, 2019kostas
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Τελειως αντιεπαγγελματική συμπεριφορά! Ήμασταν από τους πρώτους πελάτες σ ένα μαγαζί άδειο μας άφησαν να περιμένουμε αρκετή ώρα γιατί ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ δεν είχαν δει τις κρατήσεις και θα μας βάζανε καπου να κατσουμε(που αντικειμενικά είχαν χώρο) ή πολύ απλά μπορούσαν να μας ενημερώσουν από την αρχή να φύγουμε δεν θα είχαμε κανένα πρόβλημα ! Ρωτούσαμε συνέχεια αν είχαν κάποια ενημερώση μας έλεγαν να περιμένουμε 2 λεπτά τα οποία δεν ήταν ποτέ τόσα κ το παιδί στην υποδοχή προφανώς φαινόταν ότι δεν ασχολιόταν μαζί μας. Μέχρι που φύγαμε γιατί βαρεθήκαμε να περιμένουμε! Μέρη στην Χαλκιδική υπάρχουν κ αλλά με πολύ καλύτερη εξυπηρέτηση κ ενδιαφέρον προς τον πελάτη .

Ευχαριστούμε, _I252TA
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πηγαίναμε συχνά στο elia για μπάνιο από τότε που άνοιξε.Χθες,Σάββατο 11 Ιουλίου φτάσαμε 11.45 και μας είπαν να περιμένουμε στον επάνω χώρο,από όπου θα μας ειδοποιούσαν όταν άδειαζε κάτι (λογικό).Μέχρι τις 2 δεν εμφανίστηκε κανένας να μας ειδοποιήσει,ενώ είχαμε κατέβει ήδη 3 φορές να ρωτήσουμε και κάθε φορά μας έλεγαν ότι ήμασταν η επόμενη παρέα.Τελικά ο ιδιοκτήτης του beach bar έβαζε τους γνωστούς του στις ξαπλώστρες που άδειαζαν μπροστά στα μάτια μας (όταν διαμαρτυρηθήκαμε μάλιστα, η μια κοπέλα-γνωστή με θράσος γύρισε και είπε μπροστά μας στην σερβιτόρα ότι είναι γνωστή του ιδιοκτήτη!!!). Καλύτερα με ομπρέλα στην αριστερή μεριά της παραλίας,χωρίς άγχος τι ώρα θα φτάσετε και καφέ από τον δρόμο,γιατί εκεί o freddo capuccino take away έχει 4,5€!Και αν μη τι άλλο,να σε κοροϊδεύουν μπροστά στα μάτια σου.

2  Ευχαριστούμε, Δ Δ
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αψογο.πολυ ωραιο τοπιο πολυ οργανομενω καλη θαλασσα με παρα πολυ ευγενικο προσωπικο. Το φαι εξαιρετικο με τιμες πολυ καλες φρεσκα ψαρια. Οι τουαλετες πεντακαθαρες

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Leonidas I

Ελιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γερακινή, Χαλκιδική
Γερακινή, Χαλκιδική

Ελιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!