“Εμπειρία απίστευτη...”
Κριτική για: Ladokolla Stin Plagia

Ladokolla Stin Plagia
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021

Δεν είναι το μέρος, δεν είναι το φαγητό που είναι εκπληκτικό από μόνο του. Είναι αυτοι οι duos Caballeros aka Σπύρος και Χρήστος που είναι μοναδικά παιδιά και θα σε κάνουν να περάσεις τέλεια. Τα υπόλοιπα τα έχουν αναφέρει αλλοι
Το αξιοθέατο είναι η αύρα των δύο αυτών που σε κάνουν να νιώθεις τόσο όμορφα λες και είναι παρέα σου χρόνια. Σας ευχαριστούμε για όλα...
Θερμή παράκληση το WiFi code να αλλάξει πάλι σε ΠΑΣΟΚ. Till next year.
Σωτήρης Αγάθη Μαρία Κωνσταντίνα Άννα

Ευχαριστούμε, sotirisd870

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μεσημεριανό γεύμα στις 14:00 μετά από κολύμπι και αρκετή διαδρομή για να φτάσουμε στο μαγαζί. Το προσωπικό όταν φθάσαμε συνέχισε να κάνει ότι έκανε χωρίς να μας δώσει καμία σημασία. Μετά από κάποια ώρα ρώτησαν από μακριά τι θέλαμε και ενημέρωσαν ότι ανοίγουν μετά τις 14:30. Φύγαμε αμέσως γιατί πραγματικά νιώσαμε ανεπιθύμητοι....

Ευχαριστούμε, Angela-neza
Ο/η ladokollastinplagia, Ιδιοκτήτης του Ladokolla Stin Plagia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 23 Αυγούστου 2021

..... Αγαπητή μας..... Ευχαριστούμε για την κριτική σας αλλά δεν σας καταλαβαίνουμε.... Σας ενημερώσαμε πως ανοίγουμε στις 2 και 30 και όχι μετά τις 2 και 30 ( ο λόγος ήταν πως έφυγε από αυτό τον μάταιο κόσμο προσφιλές μας πρόσωπο και ημασταν στην κηδεία). Τώρα αν εσείς νιιωσατε ανεπιθύμητοι λυπούμαστε για αυτο.....πρώτη φορά κάποιος κάνει σχόλιο για την φιλοξενία μας..... Και μας κάνει εντύπωση αυτό που γράφετε..... πως ήσασταν στο μαγαζί αλλά δεν σας δώσαμε σημασία και μετά σας ενημερώσαμε από μακρυά..... Κάτι δεν κολλάει σε όλο αυτό....δεν πειράζει.... Καλή καρδιά και να στε πάντα καλά.....

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση...σπιτικό καλό φαγητό...και service με χαμόγελο και ευγένεια. Η θέα τα "σπάει" μιας και βρίσκεστε στο δυτικότερο χωριό της Κεφαλλονιάς.

Ευχαριστούμε, 559ioannisk
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

το μέρος, το φαγητό, το προσωπικό, η εξυπηρέτηση, όλα ήταν υπέροχα!
**μας έφεραν μάλιστα δύο σκαφάκια με ελληνικό καφέ κατά των εντόμων (ο άντρας μου είναι αλλεργικός) ** μας πρόσεξαν όσο ήταν δυνατόν! Όλοι ευγενεστατοι! Αν βρεθείς στο Ληξούρι ΠΡΈΠΕΙ να το δεις!

Ευχαριστούμε, F9713WV_
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2021

Πολύ ωραίος χώρος, σε ωραίο σημείο, ωραίο κόνσεπτ γενικά, πολύ έξυπνο.
Φιλικοί και εξυπηρετικοί εργαζόμενοι.
Το φαγητό αρκετά καλό, εξαιρετικό μπιφτέκι.
Μόνη παραφωνία οι ντοματοκολοκυθοκεφτέδες που ήρθαν στο τραπέζι μας χλιαροί και λαστιχένιοι.
Θα ήθελα να αναφέρω και κάτι που μπορεί να μην το έχετε σκεφτεί. Σε τραπέζι που δεν έχουν παραγγείλει καθόλου αλκοόλ, καλό θα ήταν να μη φέρνετε αλκοόλ για κέρασμα. Μπορεί στην παρέα που σερβίρετε να υπάρχει κάποιος πρώην αλκοολικός ή ακόμα χειρότερα να είναι στην προσπάθεια να απεξαρτηθεί απ αυτό. Όπως στη δική μας παρέα πχ.
Δεν είχαμε παραγγείλει αλκοόλ καθόλου και μας φέρατε ρακή/τσίπουρο για κέρασμα (δεν ξέρω τι ήταν, δεν το αγγίξαμε).
Απόδειξη δεν ήρθε, παρά μόνο το δελτίο παραγγελίας.

Ευχαριστούμε, Q5790FCsofiat
Ο/η ladokollastinplagia, Ιδιοκτήτης του Ladokolla Stin Plagia, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Αυγούστου 2021

Καλέ μας φίλε..... Σε ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερωσες για να γράψεις κριτική..... Εμείς φίλε μου κερνάμε όλο τον κόσμο τσίπουρο στο τέλος...κσι είναι απόφαση του πελάτη αν θα το πιει..... Και όπως καταλαβαίνετε δεν μπορούμε να μπούμε στην διαδικασια με τόσο κόσμο που σερβίρουμε να κρίνουμε σε ποιον θα πάμε και σε ποιον όχι..... Για αυτό πάμε τσιπουρο σε όλους και όποιος θέλει πίνει..... Τώρα να ευχηθούμε καλή προσπάθεια στον καλό μας φίλο..... Σας διαβεβαιώνουμε πως ξέρουμε πολύ καλά την δυσκολία της προσπάθειας καθότι ενας εκ των ιδιοκτητών είναι ψυχολογος και συμμετέχει σε ομάδες απεξάρτησης αλκοολικών..... Ολόψυχα ευχόμαστε καλή επιτυχία στην δύσκολη προσπάθεια..... Τώρα όσο αφορά το δελτίο παραγγελίας είχε κσρφιτσωμεμη πάνω την απόδειξη διότι έτσι πάντα πάμε τους λογαριασμούς..... Αν δεν την είχε ζητούμε συγγνώμη και θα μπορούσατε να μας την ζητήσετε.... Αν θέλετε επειδή είναι καταγεγραμμενη στο σύστημα η παραγγελία οπότε θέλετε περάστε να σας την δώσουμε.... Καλή συνέχεια σας ευχόμαστε και σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας..... Να είστε πάντα καλά.....

Ladokolla Stin Plagia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κεφαλονιά, Ιόνια Νησιά
Αγία Ευφημία, Κεφαλονιά

Ληξούρι, Κεφαλονιά
Κεφαλονιά, Ιόνια Νησιά

Ladokolla Stin Plagia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.