“Τραγικό!”
Κριτική για: Mavros Lagos

Mavros Lagos
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Μπήκαμε στο μαγαζί και με πρόφαση πως στα τραπέζια που θέλαμε να κάτσουμε υπήρχε κράτηση μας έβαζαν να καθίσουμε στα πιο άβολα τραπέζια του μαγαζιού ! Εννοείται πως στα τραπέζια με τη δήθεν κράτηση δεν ήρθε ποτε κανεις ! Παραγγείλαμε πίτσα με προσούτο και ένα μπουκάλι κρασί! Η πίτσα ήταν άθλια και άντι για προσούτο
Είχε πάνω κιμά (!!!). Δε μπορέσαμε να φάμε ούτε ένα Κομμάτι και όταν είπαμε αν υπάρχει κατι Για συνοδευτικό μας είπε « πατατάκια ». Ζητήσαμε να πάρουμε το κρασί και να φύγουμε να το πιούμε στο δωμάτιο μας και το μόνο που μπορούσαν να κάνουν ήταν να μας φέρουν τον φελλό!!!!
Η φωτογραφία που ανεβάζω είναι από μια πιτσαρία τύπου street food που απολαύσαμε υπέρ τέλεια πίτσα συνοδεία με το υπόλοιπο από το κρασί μας !!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
3  Ευχαριστούμε, Sofia P

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021

Ωραίο περιβάλλον καθαρά και ωραία ποτά ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.Στα συν ο καθαρός και πολύ περιποιημένο χώρος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Seralua
Η κριτική γράφτηκε 16 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικός χώρος ιδιαίτερα προσεγμένος με ωραίο γούστο και άπειρες επιλογές σε ποτά ! Το προσωπικό ευγενέστατο! Μια έκπληξη στην πόλη της Λευκάδας ! Να το επιλέξετε σιγουρα!

1  Ευχαριστούμε, Jojomaik
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Όμορφος χώρος και σε ωραίο σημείο, αλλά κακή εξυπηρέτηση, έλλειψη προϊόντων και βρώμικο. Πιο συγκεκριμένα ο φυσικός χυμός έχει κουκούτσια μέσα και ο καφές είναι σα νερό.

Ευχαριστούμε, S710NDchristinas
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβαλλον και η μουσικη πολυ ωραια ωστοσο η εξυπηρετηση ηταν αργη, παρολο που το μαγαζι ηταν αδειο λεγαν οτι κρατανε τα τραπεζια για μεγαλες παρεες και τα κοκτειλ δεν μπορουσες να τα πιεις!

Ευχαριστούμε, W6792WTanastasiam

Mavros Lagos: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόλη της Λευκάδας, Λευκάδα

Mavros Lagos: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!