“Κακό”

Κουζίνες: Ελληνική, Ιταλική, Wine Bar
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Θα μπορουσε κάλλιστα η μακαρονάδα να ονομαστή '',μπετον αρμε'' μια κ καθε προσπάθεια να τσιμπησω λιγα μακαρονια ,σηκωνα οολα τα μακαρονια.φαντασου τι θα γινοταν στο στομαχι.
Πολυυ κακη κουζινα με υφακι μπλαζε απο σερβις.

1  Ευχαριστούμε, Mariannazakinthinou

Η κριτική γράφτηκε 20 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν σχετικά καλό αλλά η αλήθεια είναι ότι οι τιμές ήταν λίγο τσιμπημένες! Σίγουρα δε θα ξανά πάω όμως!! Πήρα να κάνω κράτηση και να τους ενημερώσω ότι θα έχουμε μαζί και τον σκυλάκο μας και ότι ήμουν καθοδόν. Δεν μου ζήτησαν κάποιο όνομα και όταν έφτασα στο μαγαζί μου είπαν ότι δεν έχει γίνει κάποια κράτηση! Τους εξηγήσαμε και μας είπαν ότι έγινε κάποιο λάθος και δεν κατάλαβαν καλά επειδή δεν τους δώσαμε όνομα για την κράτηση και ότι το τραπέζι που είχε μείνει έγινε κράτηση για τις 9.30 σε άλλους. Μας πρότειναν να κάτσουμε στο τραπέζι εκείνο ως τις 9.30 και συμφωνήσαμε! Τρώγαμε με το άγχος για να προλάβουμε και στη διάρκεια έρχεται άλλη παρέα και τους λέει το παιδί στην πόρτα ότι έχει ένα τραπέζι το οποίο είναι κρατημένο για τις 10.30 κι αν θα ήθελαν να κάτσουν! Συμφώνησαν κι εκείνοι! Σαν πελάτισσα με πειραξε πολύ αυτό διότι θα μπορούσε το παιδί εάν ήταν επαγγελματίας να μας μεταφέρει εμάς για την κράτηση των 10.30 και να κάτσουν οι άλλοι που είχαν κάνει κράτηση στις 9.30! Το προσωπικό δυστυχώς δεν είναι καθόλου επαγγελματίες και γενικά για να εξυπηρετήσουν όσο πιο πολλούς γίνεται και όχι όσο πιο καλά γίνεται αγχωνουν τους πελάτες να προλάβουν να φάνε πριν έρθει η κράτηση! Κρίμα πολύ κρίμα.. και ούτε μια συγγνώμη!!

4  Ευχαριστούμε, Χριστινα Α
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2017

Πολύ νόστιμα φαγητά, εξαιρετική ποιότητα γεύσεων. Το περιβάλλον πολύ όμορφο και χαλαρό. Σίγουρα δεν μιλάμε για ένα απλό εστιατόριο της γειτονιάς, απευθύνεται σε αυτούς που θέλουν το κάτι παραπάνω, χωρίς ταυτόχρονα να μιλάμε για ένα αμιγώς γκουρμέ εστιατόριο. Για το λόγο αυτό οι τιμές θα μπορούσαν να είναι λίγο χαμηλότερες. Συμφωνώ πάντως και με άλλες κριτικές ότι αναβαθμίζει την ποιότητα της Λευκάδας ως μια πολύ καλή επιλογή για να φας ένα πολύ καλό γεύμα. Προτείνω να πάτε νωρίτερα ή να έχετε κλείσει τραπέζι πριν

Ευχαριστούμε, yiannis_kost
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ιδιαίτερα πιάτα με πολύ ενδιαφέρον. Πολυ ευγενικό προσωπικό, ευχάριστη ατμόσφαιρα και οι τιμές λιιιιιγο τσιμπιμένες αλλά άξιζε.

Ευχαριστούμε, Lorentzos G
Η κριτική γράφτηκε 10 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Προσπάθειες σαν αυτή, αξίζουν αναγνώριση και τη στήριξη μας, καθώς βοηθούν στην ανάδειξη και εξέλιξη της τοπικής γαστρονομίας με ο,τι θετικό αυτό συνεπάγεται για τους κατοίκους αλλα και για το νησί ως τουριστικός προορισμός. Δημιουργικότητα με τοπικά προϊόντα, πολύ καλή λίστα κρασιών σε μια υπέροχη αυλή. Τι λείπει; ένας καλός ζαχαροπλάστης για να αναλάβει τα επιδόρπια. Καλή συνέχεια!

Ευχαριστούμε, IoannisKourounis

Θυμάρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόλη της Λευκάδας, Λευκάδα

Θυμάρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!