“Ωραίος χώρος για ωραία ντιλ”
Κριτική για: Vecchia Casa

Vecchia Casa
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2020

Πήγαμε για φαγητό στο συγκεκριμένο μαγαζί στο οποίο όχι μόνο φάγαμε καλά αλλά έγινε και μια καλή συνεργασία.Το μαγαζί αποδείχτηκε γουρικο για μας αφού ήπιαμε κ ένα καλό μπουκάλι κρασί.μεγαλη η κάβα τους.το συνιστώ.

Ευχαριστούμε, Xrt1234M

Η κριτική γράφτηκε 4 Νοεμβρίου 2020

Και όπως προαναφέραμε το επισκέφτηκαμε ξανα κ μέσα στο καλοκαιρη' εντυπωσιάστηκαμε κ πάλι.τελειες ιταλικες πιτσες μακαρονάδες φανταστικες σαλάτες εκπληκτικές κ οι τιμές φυσιολογικές.Και όλα αυτά να παίρνουν σάρκα κ οστά μέσα σ' ένα εκπληκτικό χώρο.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, _E2345AS
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Σούπερ ιταλική πίτσα ωραίες σαλάτες σπαγγέτι σερβιρισμενα έτσι όπως πρέπει καταπληκτικο ζεστό ψωμάκι μπύρα σερβιρισμενη σε κρύα ποτήρια η μουσική χαλαρωτική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, A1997MP
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Πήγαμε τελευταία μέρα των διακοπών μας.Περασαμε πολύ όμορφα φάγαμε εξαιρετική ιταλική πίτσα.Τα μακαρόνια που έφαγε η γυναίκα μου ήταν φανταστικά.Οι τιμές φυσιολογικές.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, _L1966GO
Ο/η _M2643ZB, Ιδιοκτήτης του Vecchia Casa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2020

Σας ευχαριστουμε.

Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Το καλύτερο της Λευκάδος.φαγητο εξυπηρέτηση τιμές περιβάλλον όλα τέλεια.Το συστήνω κ σίγουρα θα το επισκεφτώ κ του χρονου

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, ZarApo1990

Vecchia Casa: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πόλη της Λευκάδας, Λευκάδα

Vecchia Casa: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα