“Απίστευτη εξυπηρέτηση,απίθανο φαγητό!!!”
Κριτική για: Καταφύγιο Γεύσεων

Καταφύγιο Γεύσεων

Ακόμα μια φορά στο αγαπημένο στέκι πια για μας !! Με μεγάλη επιφύλαξη αφού είδαμε μια τεράστια ουρά να περιμένει να μπει ! Δεν έχω λόγια για την εξυπηρέτηση, το σωστό ποιοτικό φαγητό παρόλο τον απίστευτο κόσμο, και το σημαντικότερο στον χρόνο που θα τρώγαμε μια απλή μέρα!μας εξυπηρετησαν με το ομορφότερο χαμόγελο τους και το σημαντικότερο για την εποχή τηρούσαν όλα τα μέτρα!! Respect και πολλά μπράβο σε όλους τους !!!

Ευχαριστούμε, Γιωτα Π

Περάσαμε φανταστικά όλα τα πιάτα υπέροχα!!Η πρώτη μου επιλογή στα Τρίκαλα Κορινθίας!! Ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ευχαριστούμε, Vaios_Ps
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πανέμορφο μαγαζί μέσα, ακριβώς στην πλατεία της περιοχής. Τα φαγητά ήταν γευστικότατα ειδικά τα κοκορετσια. Έχει και όμορφο εξωτερικό χώρο αλλά το εσωτερικό ένα μαγικό.

Ευχαριστούμε, Michael N

Ένα πολύ ωραίο περιβάλλον τα παιδιά πολύ φιλικά και εξυπηρετικά το φαγητό ήταν αντάξιος στις τιμές του πολύ νόστιμα ότι δοκίμασαν μπουγιουρντί μανιταριών το προτείνω. στο τέλος μας κέρασαν και γλυκάκι συνεχίστε έτσι παιδιά ευχαριστούμε για την εξυπηρέτηση

Ευχαριστούμε, giorgosfotis
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2021

Γρήγορη εξυπηρέτηση, επαγγελματίες σε αυτό που κάνουν, ευγενέστατη προσωπικό και πάνω απ όλα πολύ νόστιμα πιάτα.....

Ευχαριστούμε, Νικόλας Α

Καταφύγιο Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Καταφύγιο Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!