“Μέτριο”
Κριτική για: Καταφύγιο Γεύσεων

Καταφύγιο Γεύσεων

Νόστιμα ορεκτικά αλλά στα κυρίως δεν μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι μιας και το μισό κοντοσούβλι κοτόπουλο ήταν εντελώς άψητο. Το προσωπικό προσπαθόντας να εξυπηρετήσει με ταχύτητα όλους τους πελάτες δημιουργεί μια ένταση στο χώρο ενώ στο τέλος δνε κατορθώνουν να εξυπηρετήσουν επι της ουσίας κανέναν. Ωραίος (εσωτερικός) χώρος αλλά έχει πολλά ακόμη να βελτιώσει.

Ευχαριστούμε, Stefania K

Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά κακότροπος ο άνθρωπος που μας υποδέχτηκε. Ή μάλλον που δεν μας υποδέχτηκε καθώς περιφερόμασταν στον χώρο μέχρι να βρούμε κάποιον να μας εξυπηρετήσει για αρκετή ώρα. Δεν θα το επισκεφτούμε ξανά καθώς μας έκανε τρομερά κακή εντύπωση

Ευχαριστούμε, Zeta L
Ο/η DIMITRIS L, Ιδιοκτήτης του Καταφύγιο Γεύσεων, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 εβδομάδες

Τελικα σας υποδεχτήκαμε η οχι!
Να λύσουμε πρωτα αυτον γρίφο και μετα μιλαμε για αγένεια !!!

Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε παϊδάκια τα οποία ήταν αξιοπρεπή και αργήσαν πάρα πολύ, πατάτες τηγανιτες και πιπεριές γεμιστές με ανθότυρο και μπέικον.

40  Ευχαριστούμε, Eleni_Psi
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2021

Ζεστή ατμόσφαιρα, εξαιρετική ποιότητα φαγητού και το service καθώς και ο ιδιοκτήτης ευγενέστατοι και πάρα πολύ εξυπηρετικοί! Επισκεφτήκαμε το κατάστημα όπου μείναμε τόσο ικανοποιημένοι που τους προτιμήσαμε ξανά μέσω του delivery που διαθέτουν και στο κατάλυμα που διαμέναμε. Προτείνουμε τη σταυλίσια μπριζόλα η οποία ήταν άψογη!
Μια επίσκεψη είναι must!

Ευχαριστούμε, NicoleZikidou
Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ όμορφος και ζεστός χώρος στην καρδιά των μεσαίων Τρικάλων.Το προσωπικό ευγενεστατο και πολύ εξαιρετικό και με πολύ γευστικά πιάτα.

Ευχαριστούμε, X5068WXi_

Καταφύγιο Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Καταφύγιο Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!