“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ”
Κριτική για: Καταφύγιο Γεύσεων

Καταφύγιο Γεύσεων
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενα μαγαζί πολύ ζεστό και καθαρό,οι γεύσεις σε ταξιδεύουν και η φιλοξενεία πάρα πολύ θερμή!Το συνιστώ ανεπιφύλακτα και οι τιμές του ποιό φθηνές απ τα υπόλοιπα μαγαζιά!

1  Ευχαριστούμε, Alexandra D

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018

Πολύ ωραίος και ζεστός χώρος που σε κάνει να θέλεις να ξαναπάς.
Το φαγητό, ειδικά για εμένα που είμαι καλοφαγάς, είναι από τα καλύτερα που έχω βρει.
Η εξυπηρέτηση τέλεια και γενικότερα οι εντυπώσεις μου πάρα πολύ καλές.
Σίγουρα θα ξαναπάω.

1  Ευχαριστούμε, theodorman66
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετηκα τελειο service παρα πολυ καλο φαγητο ευγενικο προσωπικο φιλοξενο πραγματηκα αξιζει οποιος ερθει στα μεσαια τρικαλα να παει προσιτες τιμες ζεστο περιβαλον πιστευω η καλυτερη επιλογη μακραν

Ευχαριστούμε, Vassilis X
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερο φαγητο...γευσεις κ πιατα απιθανα....το σερβις σε πολυ υψηλο επιπεδο....επειδη εχω επισκεφθει κ αλλα καταστηματα στα μεσαια τρικαλα ειναι το καλυτερο κ με μεγαλη διαφορα απο το δευτερο...πολλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, 493babism
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018

Πολύ όμορφη ταβέρνα.Ο χώρος ιδιαίτερα cozy με πέτρα και ξύλο.Το φαγητό πεντανόστιμο,ειδικά τα ψητά κάνουν τη διαφορά,νόστιμο ποιοτικό κρέας και καλοψημένο.
Η εξυπηρέτηση άψογη και η ευγένια περίσσευε.Προτείνεται ανεπιφύλακτα !!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Ευγενία Μ

Καταφύγιο Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Καταφύγιο Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!