“Πολύ καλή επιλογή!!”
Κριτική για: Καταφύγιο Γεύσεων

Καταφύγιο Γεύσεων
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καινούργιο εστιατόριο στα Μεσαία Τρίκαλα. Πάρα πολύ νόστιμο ο.τι πήραμε. Η σαλάτα με το μανούρι ήταν καταπληκτική και τεράστια, τα στικ κολοκυθάκα πεντανόστιμα, όπως και η ψητή φέτα. Το σουβλάκι κοτόπουλο πάρα πολύ ωραίο. Στο τέλος κέρασμα κορμός σοκολάτας. Έμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένος!!!

Ευχαριστούμε, kostis86

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε πολύ ωραία, πολύ ωραία ατμόσφαιρα, μοντέρνα σερβίτσια, λογικές τιμές αλλά λείπει ένα γλυκάκι-κέρασμα στο τέλος!

Ευχαριστούμε, margogrigo234
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό,αποψο σέρβις,φοβερός χώρος,ζεστή φιλοξενία !Η σαλάτα Καταφύγιο ειναι κατι που θα πρέπει να δοκιμάσετε...!

1  Ευχαριστούμε, Evi G
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ ένας υπέροχος και ζεστός χώρος με πολύ φιλικό και ζεστό προσωπικό όσο για το φαγητό δεν έχω λόγια υπέροχες παραδοσιακές γεύσεις ο κόκορας κρασάτος καταπληκτικός το φριγαδελι που πήρανε η φίλοι μου τέλειο αλλά και το ορεκτικό στην αρχη το σαχανι ότι καλύτερο δεν έχω ξανάφαι τέτοια τέτοια υπέροχη γεύση και στο τέλος μας κέρασαν και κορμό σοκολάτα και μαστίχα λικέρ... το προτείνω σε όλους να πάνε... μπράβο παιδιά συνεχιστε έτσι!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Alexandra S
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πήγαμε το τριήμερο για τις απόκριες...φανταστικός χώρος...υπέροχες γεύσεις τα φαγητά εκεί είναι υπέροχα...απίθανο και γρήγορο σέρβις...Και πάνω από όλα καθαρός χώρος..

Ευχαριστούμε, Γιαννα Σ

Καταφύγιο Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Καταφύγιο Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!