“Ιδιαίτερο!!”
Κριτική για: Καταφύγιο Γεύσεων

Καταφύγιο Γεύσεων
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε πολύ ωραία, πολύ ωραία ατμόσφαιρα, μοντέρνα σερβίτσια, λογικές τιμές αλλά λείπει ένα γλυκάκι-κέρασμα στο τέλος!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, margogrigo234

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό,αποψο σέρβις,φοβερός χώρος,ζεστή φιλοξενία !Η σαλάτα Καταφύγιο ειναι κατι που θα πρέπει να δοκιμάσετε...!

1  Ευχαριστούμε, Evi G
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΌ ένας υπέροχος και ζεστός χώρος με πολύ φιλικό και ζεστό προσωπικό όσο για το φαγητό δεν έχω λόγια υπέροχες παραδοσιακές γεύσεις ο κόκορας κρασάτος καταπληκτικός το φριγαδελι που πήρανε η φίλοι μου τέλειο αλλά και το ορεκτικό στην αρχη το σαχανι ότι καλύτερο δεν έχω ξανάφαι τέτοια τέτοια υπέροχη γεύση και στο τέλος μας κέρασαν και κορμό σοκολάτα και μαστίχα λικέρ... το προτείνω σε όλους να πάνε... μπράβο παιδιά συνεχιστε έτσι!!!!!

2  Ευχαριστούμε, Alexandra S
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πήγαμε το τριήμερο για τις απόκριες...φανταστικός χώρος...υπέροχες γεύσεις τα φαγητά εκεί είναι υπέροχα...απίθανο και γρήγορο σέρβις...Και πάνω από όλα καθαρός χώρος..

Ευχαριστούμε, Γιαννα Σ
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχα να ανέβω στα Τρίκαλα Κορίνθιας σχεδόν ένα χρόνο. Επισκέφθηκα ξανά το καταφύγιο γεύσεων για να δω αν είχε κρατήσει την εξαιρετική ποιότητα που είχε πέρσι όταν είχα ξαναφάει. Το αποτέλεσμα ήταν ότι ξαφνιάστηκα θετικά ακόμα πιο πολύ. Νέες εξαιρετικες γεύσεις, πολύ κοντά στην ατμόσφαιρα του χωριού, ακομα πιο μεγάλες μερίδες από τις ήδη μεγάλες που είχα φάει πέρσι, και το ίδιο πολύ προσιτό στις τιμές. Αυτές οι μερίδες είναι για δυο άτομα η κάθε μεριδα. Η ποιότητα συγκλονιστική, όπως και οι νέες γεύσεις που δοκιμασαμε. Δεν είναι καθόλου τυχαίο που με την ακρη του ματιού μου είδα το βραβείο γεύσεων που δικαίως όπως φαίνεται κέρδισε την περσινή χρόνια. Το έβγαλα και φωτό. Μακάρι όλοι οι εστιάτορες να κάνουν το ίδιο. Να μην κάθονται πάνω σε μια επιτυχια και συνεχώς να βελτιώνονται. Συγχαρητήρια στον ιδιοκτήτη. Ακριβώς όπως και πέρσι. Μας υποδέχτηκε πολύ θερμά και ήταν διακριτικά από πάνω μας χωρίς να γίνεται ενοχλητικός. Το προσωπικό πολύ γρήγορο και με μόνιμο χαμόγελο. Και επειδή στις μέρες κοιτάμε όλοι μας και το οικονομικό... δεν πιστεύω ότι γίνεται περισσότερο value for money από αυτό που φάγαμε... παρα πολύ οικονομικό. Παιδιά σας το προτεινω ανεπιφύλακτα!!!!

Tip 1 μου είχε λείψει το ωραιότερο τζάκι που έχω δει στη ζωή μου σε εστιατόριο σε βουνό...

Tip2 να δοκιμάσετε οπωσδήποτε τις σούβλες που έχει βάλει στο μενού το εστιατόριο. η μια πιο ωραία από την άλλη.
Οπωσδήποτε να φάτε μπιφτέκι και σουβλακι από αγριογούρουνο... ότι ωραιότερο έχω φάει σε κρέας τον τελευταίο χρόνο.

Ευχαριστούμε, George S

Καταφύγιο Γεύσεων: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Μεσαία Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Άνω Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας
Τρίκαλα, Περιοχή Κορινθίας

Καταφύγιο Γεύσεων: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!