“Φαγητο”
Κριτική για: Αρβανίτσα

Αρβανίτσα
Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2021

ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟΙ, 2 Ζευγάρια με μικρό παιδί Ενώ περιμέναμε πάνω από μισή ώρα Κ τους είχαμε φωνάξει 2 φορές για παραγγελια μας έδιωξαν γιατί ψιχαλίζε και δεν μπορούσαν να σερβίρουν έξω.. Ο υπεύθυνος ενώ ζητήσαμε να έρθει να μας ενημερώσει ο ίδιος γιατί δεν μπορεί να μας εξυπηρετήσει δεν εμφανίστηκε ποτέ.. Ο δε σερβιτόρος αγενεστατος με ειρωνικό ύφος είπε ότι δουλεύει για ψιλομερολαμαρο και δεν σερβίρει σε τέτοιες καιρικές συνθήκες... επισης στο προαύλιο χωρο υπήρχαν ήδη αλλά τραπεζια οπου είχαν σερβίρει στους πελάτες....ουτε που θα ξαναπατησω το πόδι μου

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
7  Ευχαριστούμε, vasiliki-18

Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2021

Πολύ καλό εστιατόριο, νόστιμο και ποιοτικό φαγητό, υπέροχος χώρος. Το προσωπικό εξαιρετικό και η εξυπηρέτηση άψογη. Πήγαμε ημερήσια εκδρομή και το ευχαριστηθήκαμε. Αξίζει να το επισκεφθείτε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, Μαρια Λ
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα το μεσημέρι επισκεφτηκαμε το χωριό Κυριάκι Βοιωτίας , λίγο πιο πάνω από το χωριό υπάρχει η ταβέρνα - καφετέρια "Αρβανιτσα". Ήταν σαν να κάναμε πικνικ μέσα στο δάσος. Ξύλινα τραπέζια - παγκάκια κάτω από τα έλατα. Γατάκια, σκυλάκια, παιδική χαρά για τα παιδιά ακόμα και γήπεδο ποδοσφαίρου σε μια τεράστια αλάνα για παιχνίδι και τρέξιμο. Και ήρθε η ώρα να φάμε... Εξαιρετικό φαγητό, εμείς φάγαμε μπιφτέκια με πατάτες και ρύζι, κοτόπουλο με πατάτες και ρύζι, τυρί ψημένο και σαλάτα. Στο τέλος φάγαμε και σοκολατόπιτα σπιτική και απλά ήταν υπέροχη. Όταν ζητήσαμε το λογαριασμό μας κέρασαν πορτοκαλόπιτα και λικέρ μαστίχας. Όλα φτιαγμένα από τους ίδιους. Μπορεί κανείς να αγοράσει αυτό το λικέρ, αβγά και μέλι από εκεί. Οι τιμές τους είναι πάρα πολύ καλές και όσον αφορά το τι θα φάτε εκεί αλλά και αν θέλετε να αγοράσετε κάτι για το σπίτι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
1  Ευχαριστούμε, Γιαννης Κ
Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2020

Φανταστικό μέρος για πικ Νικ εξερευνήσεις, παιχνίδι, καφέ τα πάντα γενικώς. Δεν φάγαμε στη ταβέρνα οπότε δεν έχω άποψη πάντως ο καφές κ η σοκολάτα που ήπιαμε ήταν πολύ καλά κ οικονομικά

Ευχαριστούμε, Spiros T
Η κριτική γράφτηκε 2 Νοεμβρίου 2020

Καθίσαμε με την 6χρονη κόρη μας για φαγητό. Μετά από σχεδόν μια ώρα αναμονής δεν είχε έρθει κανείς να παραγγείλουμε παρόλο που κάθε τόσο κάναμε νεύμα και μας έβλεπαν με μικρό παιδί και τελικά φυγαμε. Απαράδεκτοι, μη επαγγελματίες. Κρίμα που λειτουργεί υπό τέτοια διεύθυνση σε μια κατά τα άλλα ωραία τοποθεσία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, hr0z

Αρβανίτσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Λιβαδειά, Περιοχή Βοιωτίας

Αρβανίτσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!