Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2022

Είναι πολύ όμορφα τα δωμάτια, με θέα τα καταπράσινα έλατα, οι ιδιοκτήτες ευγενικοί, πεντακάθαροι και μεγάλοι χώροι, έχεις την δυνατότητα να εκδράμεις σε όμορφους κοντινούς προορισμούς, όπως η Αρβανίτσα και τα Αντίκυρα. Το πρωινό ήταν αρκετά καλό, θα έλεγα ότι έλειπαν κάποια πράγματα, ευτυχώς, αυτά που είχαν ήταν καθαρά και καλομαγειρεμένα. Δυστυχώς μείναμε πολύ ψηλά, και δεν είχαν ανελκυστήρα, θα σας κουράσουν τα σκαλιά!!! Έπρεπε εξάλλου να ανεβάσουμε τα πράγματά μας σε τρεις ορόφους περίπου, χωρίς καμία βοήθεια.... Εμείς μείναμε σε 4κλινο, είμασταν δύο άτομα, ίσως γι' αυτό μας φάνηκε λίγο ακριβό!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2022
Ευχαριστούμε, Fotini K
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένας υπέροχος τόπος, ένας ξενωνας ιδιαίτερα προσεγμένος με πολύ περιποιημένα δωμάτια με τζάκι και ένα νοστιμότατο παραδοσιακό πρωινό από τα χέρια τις κυρίας Βαρβάρας!!!Ακόμα πολύ σημαντικό είναι και τα αξιοθέατα που πήγαμε τόσο μέσα στο χωριό ( Κρύα βρύση, λαογραφικό Μουσείο, Αγιος Νεκτάριο, πλατείες κ.α) όσο και το οροπέδιο τις αρβανιτσας ένα κέντρο αναψυχής!!! και τέλος ο οσιος Λουκάς μοναστήρι...

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, 333dolce
Η κριτική έγινε: 10 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καθαρο δωματιο, ωραια διακοσμηση, θεση σταθμευσης, πολυ εξυπηρετικοι και φιλικοι ιδιοκτητες. Ιδανικο για εκδρομές στη γυρω περιοχη. Θα ηταν τελειο αν ειχε καλυτερη θεα. Δεν δοκιμασαμε πρωινο για να εχουμε αποψη.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, skatzoxoiros111
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ατμοσφαιρικό, ευρύχωρο, με παραδοσιακά έπιλα, φανταστική θέα, ωστόσο δεν δούλευε η θέρμανση, έκανε κρύο αν κ Οκτώβρης. Δεν υπήρχε σεσουαρ κ το κουζινάκι δεν διέθετε παρά μόνο 2 ποτήρια. Ευγενέστατοι οι ιδιικτήτες.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, Melina S
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2016

Υπέροχα δωμάτια και πολύ καλό πρωινό ,,ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ..
πολύ καλή η βόλτα στον οικισμό καραχάλιος με το μοναστήρι του Αγίου θεόδορου.
Αξίζει ακόμα μια βόλτα στην Αρβανίτσα και τον Όσιο Λουκά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, 333dolce