“Υπέροχο”

Aleka's House Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 26 Οκτωβρίου 2020

Πολύ νόστιμο και ενδιαφέρον φαγητό, ίσως από τα καλύτερα της περιοχής, και πολύ ευγενικο και εξυπηρετικό προσωπικό

Ευχαριστούμε, _R2162RH

Η κριτική γράφτηκε 5 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατόριο 2 ζευγάρια με 2 παιδιά. Πανέμορφος χώρος, καθαρός, εξυπηρετικό προσωπικό. Δοκιμάστε οπωσδήποτε μοσχάρι με κάστανα, ταλαγανι με μαρμελάδα σύκο, κουνέλι. Τιμές λογικές!

1  Ευχαριστούμε, angelikix2015
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικά πιάτα και πολύ χορταστικές μερίδες! Πολυ ωραια ατμόσφαιρα και ευγενέστατο προσωπικο! Εξαιρετική πρόταση στην Τσαγκαράδα!!

Ευχαριστούμε, ZetouarS
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφθηκαμε το εστιατόριο 26 Αυγούστου..μετά από άπειρες ώρες στη θάλασσα και αναζητώντας να φάμε κάπου καλά!Μας έκανε εντύπωση πόσο κατά γράμμα γίνονταν όλα που ρωτήσαμε αν είχε dresscode γιατί ήμασταν με τα μπανιέρα! Με το που καθίσαμε ήρθε κέρασμα πατατοσαλάτα..στη συνέχεια ο σερβιτόρος ήρθε να μας ενημερώσει για το μενού , ήταν ευγενεστατος και γνώριζε παρά πολύ καλά τη δουλειά..έμεινε εκεί να μας εξηγήσει τα πάντα καθώς ήμουν η μοναδική από την παρέα που δεν μπορούσα να φάω λακτόζη ,γλουτένη και φαγητά που περιείχαν κρεμμύδι..και με ενημέρωσε για τα πιάτα που θα μπορούσα να καταναλώσω..
Πήραμε μια σαλάτα , ένα κουνέλι με σαφράν , ένα μοσχαράκι με μελιτζάνες..και ένα μοσχαράκι σκέτο με ρύζι για εμένα που απηχα από όλα τα άλλα..! Τα πιάτα ήταν με μεγάλες μερίδες..και πεντανόστιμα..! Ήταν μαμαδιστικα αλλά με πινελιές γκουρμέ! Δεν έχουμε λόγια για τα πιάτα του! Το μοσχαράκι με την μελιτζάνα..ήταν το κάτι άλλο! Στο τέλος μας κέρασαν φρούτο..
Άψογη εξυπηρέτηση από όλο το προσωπικό..ευγενεστατοι όλοι! Δεν έχω λόγια..προσωπικά θεωρώ ότι είναι στα •To do του Πηλίου και της Τσαγκαράδας!

1  Ευχαριστούμε, Poklok
Η κριτική γράφτηκε 13 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια πολύ καλή επιλογή για φαγητό που ικανοποιεί και τους πιο απαιτητικούς γευσιγνωστες... δοκιμάστε το κουνέλι με ρύζι μπασμάτι.και το ψαρονέφρι με την πικάντικη γεύση...Το προσωπικό ήταν χαμογελαστό και η εξυπηρέτηση άψογη.Η πορτοκαλόπιτα ως επιδόρπιο που προσφέρουν στο τέλος απλώς θεϊκή.

Ευχαριστούμε, Δέσποινα Κ

Aleka's House Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κισσός, Περιοχή Μαγνησίας
Τσαγκαράδα, Περιοχή Μαγνησίας

Aleka's House Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.