Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μία φθνοπωρινή απόδραση. Ο ξενώνας βρίσκετςι σε μία υπέροχη τοποθεσία, με θέα τη θάλασσα. Τα δωμάτια πολύ ωραία διακοσμημένα που σε έκαναν να νοιώθεις πολύ οικεία. Η φιλοξενία ήταν τρομερή. Σας ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Irinna V
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2016

Το μέρος πολύ όμορφο και φροντισμένο. Το δωμάτιο καθαρό και καλαίσθητα διακοσμημένο. Το προσωπικό φιλικό και πολύ εξυπηρετικό.Η αυλή όμορφη και καθαρή με πολλά λουλούδια και δέντρα. Η ατμόσφαιρα πολύ ζεστή. Το πρωινό πλούσιο και πολύ ωραίο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Χριστίνα Β
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2016

Πολύ όμορφα δωμάτια. Γενικά η διακόσμηση σε όλους τους χώρους δημιουργεί μια πολύ ζεστή ατμόσφαιρα. Το μπάνιο ήταν λίγο μικρό, αλλά πέραν αυτού το δωμάτιο είχε όλες τις ανέσεις. Πολύ ζεστή και φιλική εξυπηρέτηση. Εξαιρετική αυλή, σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον, ιδανική για να απολαύσεις το σπιτικό πρωινό κατά τους καλοκαιρινούς μήνες. Λίγο ασθενές το σήμα του Wifi, τουλάχιστον στο δωμάτιο που μείναμε.

• Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, George A
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ξενωνας με ομορφα μικρα δωματια. Αψογη φιλοξενια! Το πρωινο μας το σερβιρουν στον όμορφο κήπο. Ησυχια και ηρεμια σε κήπο και δωματιο. Μας παρηχαν καθε χρησιμη πληροφορια και βοηθεια. Ευκολη προσβαση στα γυρω γραφικα χωρια και σε αρκετες απο τις παραλιες του Αιγαιου

Ευχαριστούμε, papkons
Η κριτική έγινε: 21 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρος ξενώνας! ο κος Αποστόλης εξαιρετικός μας περιποιήθηκε σαν να είμασταν δικοί του άνθρωποι! Πολύ ωραίο πρωϊνό, σε μια υπέροχη αυλή! Πολύ καλή σχέση ποιότητας και τιμής. Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Σίγουρα θα το ξαναεπιλέξω για τη διαμονή μου στο υπέροχο Πήλιο!

Ευχαριστούμε, jeanpC1355FF