Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams66 $
Agoda.com66 $
Tripadvisor66 $
ZenHotels.com
Η κριτική έγινε: 28 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφτηκαμε το ξενοδοχειο μετα το γαμο μας!ηταν ολα τελεια!ο κ.Σπυρος μας εξυπηρερησε με τον καλυτερο τροπο!Ιδανικο καταλυμμα κ για ζευγαρια κ για οικογενειες!το πρωινο του μπορει να καλυψει κ τους πιο απαιτητικους πελατες!σιγουρα θα ξαναπαμε!

Ευχαριστούμε, pennyit
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν γνωρίζω πως τα καταλύματα παίρνουν αστέρια αλλά σίγουρα κάποιος εθελοτυφλούσε όταν έδινε 5☆ στο Maritsas hotel & suites.
Όσον αφορά τα δωμάτια: άξιο απορίας πως δεν έχει χτυπήσει κάποιος σοβαρά ακόμη στη σκάλα.
Οι καρέκλες στο μπαλκόνι σε άθλια κατάσταση. Τραπεζάκι ούτε λόγος. Οι τηλεοράσεις προπολεμικές.
Ωστόσο άνετα κρεβάτια, ωραίο τζάκι, καλό μπάνιο και Καθαρό δωμάτιο.
•Το πρωινό τίμιο αλλά μερικά φαγητά τα ήθελα λίγο πιο ζεστά.
•Το προσωπικό ευγενέστατο.
•Ο εξωτερικός χώρος του ξενοδοχείου είναι πάρα πολύ όμορφος.
Όσον αφορά το γκαράζ: Μυρίζει Άσχημα και αν μπουν 3 αυτοκίνητα δεν υπάρχει άλλος χώρος. Αν ωστόσο ένα όχημα μπει σε λάθος θέση δεν μπορείς να κάνεις σχεδόν τίποτα. Θέλει δουλειά!
Το ασανσέρ από ότι κατάλαβα δεν έχει αισθητήρα σε περίπτωση που πιαστεί κάποιο ρούχο ή δεν προμλάβεις να μπεις να σταματήσει. Υπάρχουν όμως αυτά τα κουμπιά για να ανοίξουν και να κλείσουν οι πόρτες που ανταποκρίνονται ΆΜΕΣΑ.

•3☆ ναί!

Ευχαριστούμε, B1840GCgeorgem
Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020

Πολύ μέτριο ξενοδοχείο. Δεν εκπροσωπούσε σίγουρα τα 5 αστέρια για τα οποία το κλείσαμε. Το δωμάτιο Όχι ιδιαίτερα καλό όπως και οι παροχές του. Ένα απόγευμα ζητήσαμε λίγο πάγο και μας τον χρέωσαν. Γραφει οτι διαθέτει χώρο στάθμευσης και η χωρητικότητα του ήταν για 3 αμάξια ακριβώς. Το πρωινό ήταν συμπαθητικό αν και τα περισσότερα σερβιριζοντουσαν παγωμένα.

Ευχαριστούμε, tasosm361
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Πλεονεκτήματα: Βρίσκεται σε πολύ καλό σημείο κοντά στην πλατεία. Το προσωπικό και ο υπεύθυνος ήταν πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί ενώ το πρωινό ήταν ικανοποιητικό ποσοτικά και ποιοτικά. Καθαρά και ευρύχωρα δωμάτια.
Μειονεκτήματα: Υπήρχε μεγάλο πρόβλημα με την κεντρική θέρμανση το πρώτο βράδυ. Ενημερώσαμε άμεσα τον υπεύθυνο ο οποίος προσπάθησε να λύσει με προθυμία το θέμα αλλά δυστυχώς δεν λύθηκε και μας άναψε το τζάκι. Περάσαμε το βράδυ με σχετικό κρύο (Δεκέμβριος) και το επόμενο πρωί μεταφερθήκαμε σε άλλο δωμάτιο με σοφίτα. Εκεί η θέρμανση λειτουργούσε κανονικά αλλά για να ζεσταθεί όλο το δωμάτιο, όσοι κοιμούνται στη σοφίτα υποφέρουν από την υπερβολική ζέστη. Οπότε δυστυχώς δεν ευχαριστηθήκαμε τον ύπνο μας κανένα βράδυ. Το υπόγειο πάρκινγκ έχει χώρο για 4-5 αυτοκίνητα οπότε θα πρέπει να βρείτε χώρο στο κοντινό δημοτικό πάρκινγκ τις ημέρες που έχει κόσμο. Δεν θα το ονόμαζα πολυτελές ξενοδοχείο αλλά μεσαίας κατηγορίας που χρειάζεται βελτιώσεις. Θα του έδινα μια ακόμα ευκαιρία για επίσκεψη τους καλοκαιρινούς μήνες μήπως και δεν υπάρχει το πρόβλημα της ελλιπούς ή υπερβολικής θέρμανσης αλλά και για να χρησιμοποιήσω την πισίνα.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Penelope_A3
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Στα θετικά: 1. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό, 2. Καλή τοποθεσία και 3. Μεγάλη ποικιλία στο πρωινό.
Στα αρνητικά: 1. Το πρωινό θα μπορούσε να έχει καλύτερη ποιότητα, 2. Δεν υπάρχει ιδιόκτητος χώρος στάθμευσης (τις ημέρες με πολύ κόσμο δυσκολεύεσαι να βρεις θέση κοντά στο κέντρο του χωριού)
Η καθαριότητα του δωματίου ήταν καθημερινή, αλλά θα μπορούσε να ήταν πιο σχολαστική. Ομοίως και με την τήρηση των μέτρων κατά της μετάδοσης του ιού.
Σε γενικές γραμμές μείναμε ικανοποιημένοι από τη διαμονή μας.

Ευχαριστούμε, 179dimitrisg