Tripadvisor70 $
Agoda.com
Priceline77 $
Η κριτική έγινε: 4 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ότι χειρότερο έχω ζήσει.Δωμάτια χωρίς θέρμανση με εξωτερική θερμοκρασία στους 8 βαθμούς. Παρατημένα δωμάτια μες την βρώμα. Καλοριφερ στο μπάνιο σκουριασμένο και να τρέχει νερά..Μούχλα στη μπανιέρα.Ένα αίσχος. Πραγματικά καλύτερα να το κλεισει ο τύπος.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, E9934MU_
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Τυχαία έκλεισα στο «Δεσποτικό» και ευτυχώς η τύχη μου δε με γέλασε. Το ξενοδοχείο είναι πολύ πολύ περιποιημένο, πεντακάθαρο και σε πολύ ωραία τοποθεσία. Το δωμάτιο μας δεν είχε ιδιαίτερη θεα, όμως είχαμε καθημερινή καθαριότητα και φροντίδα απ το ευγενέστατο προσωπικό. Όλοι νέα παιδιά με όρεξη, Ευγένια και διακριτικότητα. Το πρωινό πολύ καλό και για όλα τα γούστα, με λίγες δυνατότητες βελτίωσης, όχι σε ποσότητα αλλά σε ποιότητα !! Επίσης παρέχει μεγάλο υπόγειο πάρκινγκ όμως για κάποιον που δεν είναι εξοικειωμένος με τα στενά , το αποφεύγει.
Προτεινω ανεπιφύλακτα!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προτιμήστε Το πάρκινγκ, αν και με σχετικά λίγο δύσκολη πρόσβαση. Αν όχι θα καταλάβετε την προτροπή μου. Ιδιαίτερα μετά το φαγητό..🤪
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, mariapap34
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2021

Παραδοσιακό περιβάλλον σε ανακαινισμενο κτίριο... Ηρεμία και απόλυτη χαλαρότητα... Ευγενέστατο προσωπικό... Υπέροχο πρωινό... Καθαρά δωμάτια... Αίσθηση ασφαλείας από μέτρα για covid... Τέλεια επιλογή για Πορταρια...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, georgepW3621JH
Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2021

Όμορφο ξενοδοχείο, μέτριο πρωινό χρεώνουν τους καφέδες, τα πατώματα τρίζουν. Τρίκλινο θεωρούν την πολυθρόνα που ανοίγει και γίνεται ράντζο. Η πισίνα είναι πολύ μικρή ουσιαστικά μόνο για παιδιά. Γενικώς η τιμή του είναι υπερβολική για το συγκεκριμένο κατάλυμα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, triantafyllosk534
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2021

Ξενοδοχείο που πραγματικά αξίζει να επισκεφθούμε ξανά. Προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόσχαρο! Δωμάτια με καθημερινή καθαριότητα και αλλαγή, τηρώντας όλα τα μέτρα που προβλέπονται σε όλους τους χώρους. Πραγματικά χαλαρωσαμε και ευχαριστηθηκαμε την διαμονή μας. Ο κύριος Τηλέμαχος που είναι στη διεύθυνση του ξενοδοχείου μας έδωσε εξαιρετικές προτάσεις για φαγητό στη γύρω περιοχή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, HappyPilio_1983