Η κριτική έγινε: 1 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ καθαρό με ωραία, φωτεινά μεγάλα δωμάτια και καλή τοποθεσία. Το πρωινό ήταν αρκετά πλούσιο. Όμως, η συμπεριφορά των περισσότερων εργαζομένων ήταν αποκρουστική, αφιλόξενη και χωρίς ενδιαφέρον.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, toniak862
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το Πήλιο λόγω ενός γάμου και αποφασίσαμε να μείνουμε στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο.
Αν και η πρόσβαση στο ξενοδοχείο με το αυτοκίνητο μας ταλαιπώρησε λίγο, λόγω της ύπαρξης σοκακιών το ιδιο το ξενοδοχείο μας αποζημίωσε.
Το ξενοδοχείο πεντακάθαρο και η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε κατα την άφιξή μας ευγενέστατη.
Το δωμάτιο μας παραδοσιακό με υπέροχη θέα.
Το πρωινό με παραδοσιακές πίτες αφθονία χειροποίητων μαρμελάδων της περιοχής. Υπήρχε η δυνατότητα επιλογής ανάμεσα σε διαφορά εδέσματα,που καλύπτουν τόσο τους λατρείς του αλμυρού αλλά και του γλυκού. Γενικά το πρωινό ήταν πολύ καλό και το απολαύσαμε τις δυο μέρες που μείνανε εκεί.
Ο χώρος της πισίνας καθαρός και περιποιημένος.
Μας άφησε πολύ καλές εντυπώσεις και το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, zaganav
Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2018

Ηταν ολα αψογα.Το ξενοδοχειο πανεμορφο και πεντακαθαρο, το προσωπικο εξυπηρετικο και ευγενικο, το πρωινο παρα πολυ καλο και πλουσιο,η τοποθεσια εξαιρετικη, Το συστηνω ανεπιφυλακτα. Θα ξαναπηγαινα σιγουρα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2018

Η τοποθεσία εξαιρετική, το προσωπικό πολύ ευγενικό, η πισίνα πολύ καθαρή και γενικότερα όλος ο περιβάλλον χώρος του ξενοδοχείου. Το δωμάτιο πολύ όμορφο με υπέροχη θέα (μείναμε σε οικογενειακό δωμάτιο). Τα μόνα αρνητικά ήταν το πρωινό που είχε σχετική ποικιλία αλλά δεν είχε την απαραίτητη ποιότητα για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. Επίσης δεν υπήρχαν καθόλου τοπικά-ποιοτικά προϊόντα, επιλογές για vegan ή low calories πρωινό, περιμένεις περισότερα από ένα μέτριο πρωινό από ένα τόσο ώραίο ξενοδοχείο. Επίσης όταν κλείνεις οικογενειακό δωμάτιο με το αντίστοιχο κόστος περιμένεις 4 σετ σαμπουαν-γαλάκτωματα κτλ όχι 1 σαμπουάν για 4 άτομα. Τέλος, σε άμεση σύνδεση με το κόστος του δωματίου δεν επιτρέπεται να βάζεις τρύπιο σεντόνι τα παραπάνω δείχνουν αντιεπαγγελματική συμπεριφορά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Apernia
Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2018

Είναι ένα όμορφο ξενοδοχείο με πισίνα και κάποια δωμάτια έχουν θέα! έχει πρωινό και πάρκινκ για το αυτοκίνητο αλλά πιστεύω ότι είναι καλήτερα να αφήσετε το αυτοκίνητο κάτω και να μην μπείτε με το αυτοκίνητο στο δρομάκι γιατί είναι τρομερά στενά και ειδικά για μεγάλα αυτοκίνητα. Αφίστε τα αυτοκίνητα κάτω στον δρόμο, είναι 200 μέτρα και είναι όμορφα για περπάτημα! είναι σχετικά πολύ κοντά και στο κένρο αν και δεν είναι στο κέντρο του χωριού είναι όμορφη η βολτούλα μέχρι να φτάσεις στην πλατεία.

Συμβουλή για το δωμάτιο: δωμάτιο με καλή θέα
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, fotis95