Η κριτική έγινε: 12 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πέρα από το μπάνιο που ήταν συγκριτικά με το υπόλοιπο δωμάτιο πιο παλιό,όλα τα άλλα ανταποκρίνονταν στα χρήματα που πληρώσαμε. Πολύ ωραιο πρωινό, ωραίο σπα και αξίζει να σημειωθεί η συμπεριφορά του προσωπικού οι οποίοι ήταν πολύ εξυπηρετικοί από τον πρώτο μέχρι τον τελευταίο που συναντήσαμε. Θα ξαναπηγαινα σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Nes L
Ο/η Managment-PH, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητέ Nes L,

και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να σας καλοσωρίσουμε κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2019

Υπεροχα ολα .Απο το σπα ωσ το πρωινο το δωματιο και τη συμπεριφορα του προσωπικου ηταν ολα τελεια .το δωματιο μας ειχε θεα το βολο κ την πισινα .οι υπηρεσιες σπα ηταν υπεροχες .αξιζε τα χρηματα που δωσαμε

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δωματιο με θεα το βολο
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, lia_2504
Ο/η Managment-PH, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Φεβρουαρίου 2019

Αγαπητή lia_2504

Σας ευχαριστούμε πολύ για την επιλογή διαμονής σας στο Πήλιο και για την εξαιρετική σας κριτική!
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που η εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας ήταν τόσο θετική.

Ευχαριστούμε και πάλι και θα χαρούμε να σας έχουμε σύντομα ξανά κοντά μας!

Με εκτίμηση
Κ. Θεοδώρου- Κ.Χατζηδάκης

Η κριτική έγινε: 2 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις πλούσιο πρωινό και νόστιμο όπως και το δείπνο! Άνετο τεράστιο και ωραία εμπειρία το χαμαμ κλπ με έξτρα χρέωση εννοείται! Ευγενικό προσωπικό! Είναι ότι πρέπει για τον χειμώνα αλλά και την άνοιξη..

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, alexandr0sr21

Αγαπητέ alexandr0sr21,

Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σας σχόλια για την εξυπηρέτηση μας και τις παροχές μας.

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το HOTEL PORTARIA και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να σας καλοσωρίσουμε κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 29 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από χρόνια ξαναήρθαμε Πήλιο αυτή την φορά χειμώνα και με τα παιδιά μας. Επιλέξαμε για διαμονή μας την Σουιτα μοντέρνο δωμάτιο με 2 χώρους (σαλόνι και υπνοδωμάτιο) και τζάκι. Ηταν πεντακάθαρο, ζεστό και άνετο. Αναπαυτικό στρώμα και βολικα μαξιλάρια. Το πρωινό πλούσιο με πίτες, ρυζογαλο και πόλλα άλλα μέχρι και μπάρες δημητριακών. Στο χώρο του μπαρ το τζακι ήταν συνέχεια αναμμένο. Δοκιμάσαμε το βράδυ που φτάσαμε την κουζίνα. Προσιτές τιμές και καλομαγειρεμένα φαγητά. Το σέρβις άψογο. Ειδικά ο Βαγγέλης. Η πισινα του Spa ζεστή την χρησιμοποιήσαμε με τα παιδιά στο ωράριο που επιτρεπόταν. Ισως θα ήταν καλό να αφήνουν περισσότερο χρόνο τα παιδιά ειδικά εαν δεν έχει πολυ κόσμο για το spa μετά. Τέλος πολλά συγχαρητήρια στα κορίτσια της υποδοχής(Βιβη και Ολγα). Πάντα χαμογελαστές και πρόθυμες για εξυπηρέτηση. Οτι συμβουλή και να μας έδωσαν για εκδρομές, φαγητό εκτος ξενοδοχείου ακόμα και την ημέρα και τις ώρες που πρέπει να πάμε στην Μακρινίτσα ήταν όλα χρήσιμα και ακριβή.
Το Πήλιο είναι ένα βουνό που αξίζει να πας όλες τις εποχές του χρόνου με η χώρις παιδιά.
Εις το επανιδείν

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Gerolj
Ο/η Managment-PH, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητέ Gerolj,

Με μεγάλη μας χαρά δεχτήκαμε τα ευγενικά σας σχόλια για την εξυπηρέτηση της υποδοχής, την καθαριότητα των δωματίων και την εξυπηρέτηση από το εστιατόριο. Στο πρωινό μας αλλά και στα γεύματα του εστιατορίου οι περισσότερες παρασκευές είναι χειροποίητες από τον σεφ και την ομάδα του που αξιοποιούν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο κάποια από τα υλικά που προέρχονται από τοπικούς παραγωγούς.

Σας ευχαριστούμε και πάλι θερμά και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να σας καλοσωρίσουμε κοντά μας.

Η κριτική έγινε: 27 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ειχαμε κανει κρατηση. Το βρηκαμε επειτα απο αναζητηση. Γενικα πηγαμε σε περιοδο που το χωριο δεν ειχε πολυ κοσμο και μπορουσες να απολαυσεις την ησυχια. Στο παρελθον ειχαμε ξαναμεινει πριν απο χρονια στην Πορταρια. Το δωματιο πεντακαθαρο και ζεστο. Το στρωμα ηταν τοσο αναπαυτικο που δεν θελαμε να σηκωθουμε απο το κρεβατι. Πλουσιο και χορταστικο πρωινο. Αψογη και φιλικη εξυπηρετηση. Μας συμβουλεψαν που να παμε για φαγητο και ποτο και περασαμε ωραια. Εχει ανετο παρκινγκ και ειναι κοντα στη πλατεια του χωριου. 7-8 λεπτα περπατημα με τα ποδια. Σιγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε με κρατηση και με μαγιο για το Spa που δυστυχως δεν χρησιμοποιησαμε.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, SPIROS F
Ο/η Managment-PH, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιανουαρίου 2019

Αγαπητέ SPIROS F,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το HOTEL PORTARIA για την πρόσφατη διαμονή σας στην Πορταριά Πηλίου. Πρωταρχικός μας στόχος είναι η ικανοποίηση και εξυπηρέτηση των πελατών μας και μας χαροποιεί ιδιαίτερα όταν οι φιλοξενούμενοι μας αναφέρουν ότι η διαμονή τους ήταν υπέροχη.

Σας ευχαριστούμε και πάλι θερμά και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την χαρά να σας καλωσορίσουμε κοντά μας.

Κώστας Θεοδώρου-Κώστας Χατζηδάκης
Hotel Owners