Portaria Hotel
Xenia Palace(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Hotel Despotiko(Πορταριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Stevalia Hotel & Spa(Πορταριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Ερωφίλη(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 11% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 11% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 53 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Valeni Boutique Hotel(Πορταριά)
Kritsa Gastronomy hotel(Πορταριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Montagna Verde(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Travelocity
Pilion Terra Hotel(Πορταριά)
TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2018

Μείναμε τρία βράδια! Πολύ καλό πρωινό, πολύ ωραίος χώρος, το δωμάτιο άνετο, το μπάνιο επίσης. Πέντε λεπτά με τα πόδια από την πλατεία. Άνετο πάρκινγκ πολλές παροχές (Γυμναστήριο, σπα, πισίνα, μπιλιάρδο).

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, giannisst13
Ο/η Theodorou_Hatzidakis, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ giannisst13

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την εμπειρία διαμονής σας στο Portaria Hotel.

Χαιρόμαστε που μείνατε ικανοποιημένος από το πρωινό και την ποιότητα των υλών που χρησιμοποιούνται καθώς και από τον χώρο του εστιατορίου όπου σερβίρεται καθημέρινα 08.00-10.30 αγναντεύοντας από τα μεγάλα παράθυρα την θέα προς την πόλη του Βόλου και τον Παγασητικό κόλπο.

Ελπίζουμε να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο Portaria Hotel μας στην επόμενη επίσκεψη σας στο όμορφο βουνό των Κενταύρων το Πήλιο!

Η κριτική γράφτηκε 23 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Οι εγκαταστάσεις όλου του ξενοδοχείου πραγματικά άριστες. Απο τα καλύτερα spa αναφορικά με την απόδοση της sauna & hammam που έχω επισκεφτεί, και με πολύ προσιτές τιμές. Παρέχουν όλα όσα χρειάζεται κάποιος που θα πάει σε σπα.
Το προσωπικό πολύ ευγενικό και το φαγητό απολύτως ικανοποιητικό για όλα τα γούστα. Υπήρχαν και vegan επιλογές τόσο στο πρωινό όσο και στο βραδινό.
Ιδανικό για να ηρεμήσει και να ξεκουραστεί κάποιος!

Φωτό: θέα από το μπαλκόνι έξω από το καθιστικό

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Niki S
Ο/η Theodorou_Hatzidakis, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή Niki S

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να περιγράψετε την εμπειρία διαμονής σας στο Portaria Hotel. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα εμείς και οι συνεργάτες μας που μείνατε ικανοποιημένη από τις εγκαταστάσεις του Spa. To Spa του ξενοδοχείου μας παρέχει υδροτονική πίσινα και η χρήση αφορά 45 λεπτά συνεδρία υδροθεραπείας. Υπάρχει το Thermal Room με Σάουνα και Χαμάμ και θεραπείες Προσώπου, Σώματος της παγκοσμίου φημισμένης εταιρείας Thalgo καθώς και Μασάζ.
Σχετικά με τα γεύματα ο Σέφ Κώστας Μπαρής και η ομάδα του φροντίζουν καθημερινά να αξιοποιούν υλικά από τοπικούς παραγωγούς με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

Μεγαλο ξενοδοχειο με ανετους χωρους και ανετο παρκινγκ κατι που ειναι πολυ δυσκολο στην περιοχη. Αν και κλεισαμε τελευταια στιγμη δωματιο απο την πισω πλευρα, ηταν καθαρο με θερμανση και ειχε μπαλκονακι. Το πρωινο ηταν υπερπληρες. Τρωγαμε το πρωι και μετα ξανα το βραδυ. Φαγαμε μια φορα στο εστιατοριο του ξενοδοχειου. Εχει προσιτες τιμες ωραια φαγητα με καλη ποσοτητα. Το προσωπικο του ξενοδοχειου παντα χαμογελαστο και προθυμο να σου δωσει οτι πληροφορια ηθελες. Μας ενημερωσαν για ολες τις εκδηλωσεις που ειχε στον Βολο. Στα θετικα οτι δεν επιτρεπουν το καπνισμα και η ατμοσφαιρα ηταν πολυ καθαρη.

Ευχαριστούμε, Jim L

Αγαπητέ Jim L

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να περιγράψετε την εμπειρία διαμονής σας στο Portaria Hotel. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα εμείς και οι συνεργάτες μας που μείνατε ικανοποιημένος από την διαμονή σας και τις παροχές του ξενοδοχείου μας.
Θα χαρούμε ιδιαίτερα στην επόμενη επίσκεψη σας να σας ενημερώσουμε για τους διαθέσιμους τύπους δωματίων ώστε να επιλέξετε την κατάλληλη διαμονή για εσάς.
Σχετικά με το κάπνισμα βάσει της νομοθεσίας δεν επιτρέπεται στους εσωτερικούς χώρους του ξενοδοχείου μας και στα δωμάτια.

Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Υπέροχο ξενοδοχείο, ζέστη, καθαριότητα, πλούσιο πρωινό, εξαίρετα δωμάτια και ένα προσωπικό πάντα διαθέσιμο και ευγενικό. Χώρος πάρκινγκ μπροστά στο ξενοδοχείο, θέα στο Βόλο και στην θάλασσα του. Άριστη σχέση ποιότητας τιμής

Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, cortego
Ο/η Theodorou_Hatzidakis, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητέ cortego

Χαιρόμαστε ιδιαίτερα εμείς και οι συνεργάτες μας που μείνατε απόλυτα ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση, την καθαριότητα και τις εγκαταστάσεις του ξενοδοχείου Portaria Hotel. Το πρωινό μας διαθέτει και προϊόντα από τοπικούς παραγωγούς αλλά και παρασκευές από την τοπική κουζίνα. Ο τύπος δωματίου Panoramic Volos view προσφέρει πανοραμική στην πόλη του Βόλου και στον Παγασητικό κόλπο από το μπαλκόνι του δωματίου και ειδικά όταν η ατμόσφαιρα είναι καθαρή η θέα είναι απίστευτη.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο δεν είναι ακριβώς στην πλατεία αλλά είναι αρκετά κοντά με τα πόδια. Εξωτερικά με την πρώτη ματιά φαίνεται σαν εγκαταλελειμμένο ίσως επειδή πήγαμε out of season. Εσωτερικά ήταν αρκετά καλό με πολύ ευχάριστο και φιλικό προσωπικό. Το δωμάτιο καθαρό, μεγάλο με ευρύχωρο μπάνιο. Το δωμάτιο μας είχε θέα στο βουνο, καλή αλλά όχι και κάτι ιδιαίτερο. Το σπα του ξενοδοχείου πολύ ωραίο και χαλαρωτικο, η κοπέλα που είναι εκεί μας βοήθησε αρκετά και μας εξήγησε τα πάντα με πολλη ευγενεια. Το πρώτο βράδυ καθίσαμε στο εστιατόριο του ξενοδοχείου για φαγητό που αν και δεν το περιμέναμε ήταν πάρα πολύ νόστιμο και σε πολύ καλή τιμή, ενώ υπήρχε και αναμενο τζάκι. Η γενική μου εικόνα είναι πάρα πολύ θετική και θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Anna P
Ο/η Theodorou_Hatzidakis, Ιδιοκτήτης του Portaria Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Φεβρουαρίου 2018

Αγαπητή Anna P

Το ξενοδοχείο μας είναι σε απόσταση 400μ. από την κεντρική πλατεία του χωριού της Πορταριάς.
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι για την φιλικότητα, την ευγένια και την άμεση εξυπηρέτηση των συνεργατών μας κάτι που όλοι μας οι φιλοξενούμενοι αποκομίζουν στην εμπειρία της διαμονής τους στο Portaria Hotel.
Χαιρόμαστε επίσης που απολαύσατε την άνεση και την καθαριότητα του δωματίου σας, καθώς και τις εγκαταστάσεις του Spa at Portaria που λειτουργεί στο ξενοδοχείο μας.

Σχετικά με την ποιότητα όλων των γευμάτων που σερβίρονται στο ξενοδοχείο μας, οι περισσότερες πρώτες ύλες προέρχονται από τοπικούς παραγωγούς όπου ο Σεφ μαζί με την έμπειρη την ομάδα του δημιουργούν μια μοναδική γαστρονομική εμπειρία για τους φιλοξενουμενους μας.