Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο ξενοδοχείο , πεντακάθαρα δωμάτια , ήσυχα , η πισίνα πολύ καθαρή ! Όλα ήταν πολύ περιποιημένα ! Πολύ νόστιμο πρωινό .. όμορφος κήπος με τραπέζια για να απολαύσεις τον καφέ σου ή το πρωινό σου ! Τοποθεσια πολύ κεντρικά στην πορταρια , όλα ήταν δίπλα .
Ενθουσιάστηκαμε με όλα ! Σας Ευχαριστούμε σίγουρα θα ξανά έρθουμε !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, alexandra_tseli30
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη αισθητική. Καλωσόρισμα φανταστικό. Ευγένεια και επαγγελματισμός. Άψογα κρεβάτια,νόστιμο πρωινό, όμορφα σεντόνια, κοκτέιλ! Υπέροχη πισίνα και εξαιρετικοί άνθρωποι. Σίγουρα θα επιστρέψουμε. Συγχαρητήρια!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, MatDim89
Ο/η AnastasiaG1052, Ιδιοκτήτης του Αρχοντικό Ναουμίδη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2019

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
Θα σας περιμένουμε!!!

Η κριτική έγινε: 6 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε στο Αρχοντικό 5 μέρες.Το πρωινό ήταν πλούσιο και κάθε μέρα διαφορετικό, η καθαριότητα ήταν απίστευτη. ..κάθε μέρα παρόλο που έστρωνε το κρεβάτι (δεν μου άρεσε να είναι ακατάστατα ) έμπαιναν στο δωμάτιο και τσεκαραν τις πετσέτες, εστρωναν το κρεβάτι και άλλαζαν το καλαθάκι του μπάνιου! ! Το προσωπικό ευγενεστατο και εξυπηρετικοτατο.... ήμασταν με το μικρακι μας (8 μηνών ) το ξενοδοχείο παρείχε πάρκο και ήταν και απέναντι μια παιδική χαρά ήσυχη, μας βόλεψε πολύ επίσης το δημοτικό πάρκινγκ είναι δίπλα. .. μια πάρα πολύ όμορφη εμπειρία! !!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, thiresiak
Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν συνειδητή επιλογή μας να μην προτιμήσουμε κάποιο μεγάλο ξενοδοχείο και να μείνουμε στο Αρχοντικό. Και δεν το μετανιωσαμε...
Τα δωμάτια, ψηλοταβανα και ζεστά - αν και λίγο μικρά - μας μετέδιδαν μια αίσθηση θαλπωρής και όλος ο χώρος είχε μια θετική αύρα και μια αρχοντιά που μας χαλαρωνε και μας ηρεμουσε. Προσεγμένες λεπτομέρειες στο χώρο, πεντακάθαρα σεντόνια και πετσέτες, εξαιρετικό πρωινό και μια υπέροχη αυλή! Οι άνθρωποι ευγενείς και εξυπηρετικοί μας άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις! Μέχρι την επόμενη φορά λοιπόν!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 149dimitrad
Η κριτική έγινε: 4 Μαρτίου 2019

Πήγαμε για Σαββατοκύριακο και όλα ήταν πολύ καλά. Το δωμάτιο καθαρό, πολύ ωραία διακόσμηση, άνετα και μεγάλα κρεβάτια. Δεν μύριζαν τα δωμάτια κλεισούρα. Το πρωινό φανταστικό. Νιώθεις ότι είσαι στο Πήλιο. Πολύ εξυπηρετικοί όλοι . Στο κέντρο του χωριού. Δεν μετακνήσαμε καθόλου το αυτοκίνητο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: ψηλός όροφος καλύτερα και προς τα νότια για να μην έχει θόρυβο από τα αυτοκίνητα
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Gorgonitsa