Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από ταλαιπωρία στην διαδρομή λόγω καιρού τελικά φτάσαμε στο ξενοδοχείο και κατόπιν επικοινωνίας μας περίμεναν με την φιλοξενία τους οι οικοδεσπότες.
Το φιλοξενία βρίσκεται πάνω στην κεντρική πλατεία που βολεύει απίστευτα στην μετακίνηση με τα πόδια ειδικά τις ημέρες με πάρα πολύ κόσμο.

Τα δωμάτια πολύ καθαρά και προσεγμένα αν και θα τα ήθελα λίγο πιο μεγάλα.

Το πρωινό για μας ικανοποιητικό σύμφωνα με τις δικές μας επιθυμίες. Η σπανακόπιτα καταληκτική.

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Fotis P
Η κριτική γράφτηκε 22 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστασιά, υπέροχη διακόσμηση, προσοχή στη λεπτομέρεια, σεβασμός στον πελάτη, φιλική συμπεριφορά, ευγένεια, χαμόγελο, σπιτικό πρωινό ( μας καλομαθατε!!!), εύκολη πρόσβαση, παροχές που δεν περιμένεις από διστερο ξενοδοχείο!! Ανταποκρίθηκε με το παραπάνω στις προσδοκίες μας!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, Elknr
Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενια, χαμογελο,προθυμια εξυπηρετησης, ζεστασια, καθαριοτητα, κεντρικοτατο, σπιτικο πρωινο, προσεγμενες τιμες.Κατι παραπανω απο ανταξιο των προσδοκιων μας αν λαβει κανεις υποψιν του οτι εχει μονο δυο αστερια και προσφερει τοσα πολλα!

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Travel747015
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017

Μια μικρή οικογενειακή επιχείρηση με φιλόξενους ιδιοκτήτες, προσεγμένη διακόσμηση και νοστιμότατο πρωινό. Προσφέρει πολύ περισσότερα από την τιμή του, η οποία είναι εξίσου δελεαστική. Εντυπωσιάστηκα με το μπάνιο.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, 421chris123
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017

Πανέμορφο, πρόσφατα ανακαινισμένο και πεντακάθαρο παραδοσιακό ξενοδοχείο πάνω στην πλατεία της Πορταριάς. Ευγενέστατοι, φιλικοί, εξυπηρετικοί και φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες. Το πρωινό περιορισμένο, αλλά με αρκετά τοπικά προϊόντα, σερβίρεται έξω κάτω από τα Πλατάνια.
Το δωμάτιο πεντακάθαρο αλλά μικρό. Το ίδιο ισχύει και για το μπάνιο (μικρός νιπτήρας πετάγονταν έξω τα νερά).
Το πιο αρνητικό δυστυχώς είναι η πολύ κακή ηχομόνωση, όπου από πολύ νωρίς το πρωί της Κυριακής, ακούγαμε τα πάντα από το ισόγειο (ετοιμασία πρωινού, συνομιλίες κλπ).
Μείναμε στο δωμάτιο 15, 08-10/09.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Akarepis G