Hotel Filoxenia
Portaria Hotel(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενοδοχείο Ερωφίλη(Πορταριά)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
Stevalia Hotel & Spa(Πορταριά)
  • Δωρεάν στάθμευση
Δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις ημερομηνίες που επιλέξατε από τους συνεργάτες μας
Xenia Palace(Πορταριά)
Palladio(Πορταριά)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
ΦίλτροΌλες
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017

Μια μικρή οικογενειακή επιχείρηση με φιλόξενους ιδιοκτήτες, προσεγμένη διακόσμηση και νοστιμότατο πρωινό. Προσφέρει πολύ περισσότερα από την τιμή του, η οποία είναι εξίσου δελεαστική. Εντυπωσιάστηκα με το μπάνιο.

Διαμονή: Νοέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, 421chris123
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2017

Πανέμορφο, πρόσφατα ανακαινισμένο και πεντακάθαρο παραδοσιακό ξενοδοχείο πάνω στην πλατεία της Πορταριάς. Ευγενέστατοι, φιλικοί, εξυπηρετικοί και φιλόξενοι οι ιδιοκτήτες. Το πρωινό περιορισμένο, αλλά με αρκετά τοπικά προϊόντα, σερβίρεται έξω κάτω από τα Πλατάνια.
Το δωμάτιο πεντακάθαρο αλλά μικρό. Το ίδιο ισχύει και για το μπάνιο (μικρός νιπτήρας πετάγονταν έξω τα νερά).
Το πιο αρνητικό δυστυχώς είναι η πολύ κακή ηχομόνωση, όπου από πολύ νωρίς το πρωί της Κυριακής, ακούγαμε τα πάντα από το ισόγειο (ετοιμασία πρωινού, συνομιλίες κλπ).
Μείναμε στο δωμάτιο 15, 08-10/09.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Akarepis G
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το ιδανικό κατάλυμα για ενα διήμερο χαλάρωσης και ξεκούρασης! Το δωμάτιο που μείναμε ήταν μικρό αλλά πολύ πολύ χαριτωμένο και φιλόξενο και τα παρείχε όλα (ως και σεσουάρ για τα μαλλιά)! Έχει από ότι μάθαμε και μεγαλύτερα δωμάτια με τζάκι που για το χειμώνα θα είναι τέλεια!!! Το πρωινό πολύ περιποιημένο με ποικιλία στα γλυκά. Οι ιδιοκτήτες πολυ ευγενικοί και φιλόξενοι και εξυπηρετικοί στο να σε συμβουλεύουν που να πας για φαγητό ή περιήγηση. Όλα αυτά περικλείονται στον τίτλο "απλά υπέροχο"!!! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα και θα το επισκεφθούμε ξανά οπωσδήποτε!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, niopantroi
Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2017

Σε έναν ιδιαίτερα προικισμένο χώρο, στην πλατεία της Πορταριάς.
Το δωμάτιο είναι ζεστό, καθαρό και περιποιημένο, με απίθανο πρωινό με τοπικά προϊόντα. Οικογενειακό περιβάλλον και πολύ καλή εξυπηρέτηση.
Όλα καλά, με μόνο μια δυσάρεστη στιγμή... την στιγμή που πρέπει να φύγεις :-)

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, VangelisDem
Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο δωμάτιο με θέα στην πλατεία του χωριού. Καθαρό με καθημερινή αλλαγή σε πετσετες και σεντόνια. Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό για αυτήν την κατηγορία. Ωραίες σπιτικές μαρμελάδες! Θα ξαναπήγαινα σίγουρα.

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, daikata