“ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ!!!”
Κριτική για: No Bar

No Bar
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφος χώρος με άψογη εξυπηρέτηση! Το ρακόμελο που δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό!
Το κοκτέιλ δεν ήταν στις γεύσεις μας και για αυτό δεν μας το χρεώσαν. Μία κίνηση που δεν συναντάς συχνά στις μέρες μας..

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, thanasis_k1234
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2021

Κοκτέιλ στο μάτι ωραία αλλά μέχρι εκεί. Επίσης σέρβις νευρικο και τσιμπημενες τιμές . Στα θετικά η τοποθεσία του μαγαζιού και οι πεντακάθαρες τουαλέτες

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Chris444444444
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021

Έρχομαι πολλά χρόνια στην Πορταριά, στο συγκεκριμένο πρώτη φορά & τελευταία . Από τα 3 ποτήρια τα 2 με κόκκινο κραγιόν , ενημερώνω και φέρνει το ίδιο περιεχόμενο σε άλλο ποτήρι ..δεν το πίνω γιατί το είδα ,στην πορεία φέρνει από μόνος του άλλο για να είναι δροσερό μου είπε …..δεν ήπια τίποτα..μόλις επιβεβαίωσε από μόνος του αυτό που έκανε και ανέφερα παραπάνω ..εν καιρό πανδημίας αλλά και μη ..είναι θέμα υγιεινής όπως επίσης με γυμνά χέρια έχοντας πιάσει τα πάντα όλα υπάλληλος γεμίζει συνοδευτικό για ποτό πιάνοντας με τα χέρια του γυμνά και ξανά λέω βιώνουμε μια κατάσταση δυστυχώς δύσκολη λόγο πανδημίας ..πρέπει να είμαστε όλοι προσεκτικοί .

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, mariaantaraki
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2021
Μετάφραση Google

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021

No Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πορταριά, Βόλος

No Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!