Ανοικτά σήμερα: 10:00 π.μ. - 8:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Ένα δείπνο υψηλού επιπέδου τώρα και στην Πορταριά

Βράδυ για φαγητό. Τρεις ενήλικες. Υπέροχο τραπέζι, ήσυχα αν και είχε πολύ κόσμο κυρίως οικογένειες... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021
magiesamp
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετικά

Εξαιρετική ποιότητα στο φαγητό! Ωραίο μέρος και προσεγμένο! Φαίνεται ο προσωπικός κόπος των... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021
962panagiotisg
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 4 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα άπλυτο ταξίδι στις γεύσεις , στα αρώματα και στα χρώματα το τόπου μας! Εξαιρετικό φαγητό και γρήγορη εξυπηρέτηση σε έναν πανέμορφο χώρο μέσα στο πράσινο. Νόστιμο φαγητό με έμφαση ακόμα και στις λεπτομέρειες. Ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει το τελευταίο καιρό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, eleni_mas
Ο/η Filipposss, Ιδιοκτήτης του Karaiskos Farm, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την πολύ καλά σας λόγια. Είναι ιδιαίτερη χαρά μας που είχατε μια όμορφη εμπειρία στην φάρμα. Θα είναι χαρά μας να μας ξανά επισκεφτείτε στο άμεσο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 2 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν υπέροχα στην μοναδική φάρμα καραισκου !!! Μια καταπληκτική εμπειρία κι ένας θαυμάσιος χώρος που πρέπει σίγουρα να επισκεφτείτε! Το φαγητό ξεχωριστό με άριστη εξυπηρέτηση εξυπηρέτηση !!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, georgekL7563LU

Σας ευχαριστούμε πολύ. Είναι χαρά μας που είχατε μια όμορφη και ξεχωριστή εμπειρία στην φάρμα. Θα χαρούμε πολύ να μας ξανα επισκεφτείτε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος που αξίζει να επισκεφθείτε. Υπόδειγμα επαγγελματιών Η επίσκεψη μας ήταν σύντομα, παρόλα αυτά μειναμε απόλυτα ικανοποιημένος. Στην επόμενη επίσκεψη μας θα θέλαμε να παρακολουθησουμε και κάποια εκδήλωση. Συγχαρητήρια.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, almayiannis

Ευχαριστούμε πολύ. Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε ξανά στην φάρμα.

Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας μικρός παράδεισος στην Πορταριά Πηλίου για μικρούς και μεγάλους.

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο κτήμα με οικογενειακούς φίλους με μικρά παιδιά.
Τα παιδιά τρελάθηκαν με την ιππασία και το μόνο που έχω να πω είναι έχετε κάνει φανταστική δουλειά!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Concierge84
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά είναι το κάτι άλλο αυτή η φάρμα στη καρδιά του Πηλίου. Απασχόληση για τα παιδιά, καφές, παραδοσιακά προϊόντα, ωραία σνακ. Άψογοι οι ιδιοκτήτες. Ανυπομονούμε να ξαναπάμε.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, 109tedl