Travelocity
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 02/07/21
Orbitz.com
Agoda.com59 $
Η κριτική έγινε: 1 Δεκεμβρίου 2019

Μείναμε έκπληκτοι από την καθαριότητα και την καλοσύνη των ιδιοκτητών! Υπέροχο πρωινό με παραδοσιακά χειροποίητα εδέσματα.τελεια θεα! Το συνιστουμε ανεπιφύλακτα και ευχόμαστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας επισκεφτούμε και πάλι συντομα.
Γιάννης & Ζωή (Χαλκίδα)

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 553natassas
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μονο τα καλυτερα εχω να πω για το αρχοντικο παναγουλα. Τελειος χωρος καθαρος το καλοριφερ παντα αναμμενο η κυρια λιτσα ευγενεστατη και παντα προθυμη για καθε πληροφορια. Θα ξαναερχομουν χωρις δευτερη σκεψη. Το συνιστω.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, ntanti
Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο δωμάτιο, μεγάλο, με πολύ καλή θέρμανση(καλοριφέρ και τζακι με άφθονα ξύλα) , πεντακάθαρο και ωραία διακοσμημένο. Όλος ο χώρος παραδοσιακά και αρχοντικά φτιαγμένος, όπως του ταιριάζει! Πολύ ικανοποιητικό πρωινό με χειροποίητες μαρμελάδες και πίτες σε έναν πολύ ζεστό χώρο, όπου το τζάκι ήταν πάντα αναμμένο. Η κυρία Λιτσα φρόντιζε για όλα, πάντα χαμογελαστή και προθυμη να παρέχει ο, τι ζητηθεί και να δώσει κατάλληλες πληροφορίες για τη διαμονή μας στην Πορταρια, όπως φαγητό, διαδρομές κλπ. Το ευχαριστηθηκαμε πολύ, σίγουρα θα ξαναπάμε!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Aliki_Kas
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2018

Πράγματι αρχοντικό με τη σημασία της λέξεως! Μείναμε μια εβδομάδα σ'αυτο το όμορφο παραδοσιακό ξενώνα. Όλα τέλεια, η Κηρία Λιτσα και ο Κύριος Γιώργος είναι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Τα δωμάτια είναι πάρα πολύ καθαρά, άνετα και με γούστο. Το πρωινό γεύμα είναι πολύ πλούσιο, η σπιτική πίτα θα μας μείνει αξέχαστη. Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, ZornitsaL2
Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα 2 βραδια στο αρχοντικό Παναγούλα. Η τοποθεσία ήταν ένα από τα θετικά καθώς ήταν στο κέντρο της Πορταριάς και με τα πόδια βρισκόμουν στην κεντρική πλατεία σε 2 λεπτά!!!! Είχα διαβάσει από πριν τα σχόλια του booking τα οποία εκθειαζαν το σπιτικό πρωινό και την κυρία Λίτσα. Σπιτική τυρόπιτα, σπιτικό κέικ και χειροποίητες μαρμελάδες κάθε πρωί σε υπέροχα σερβιτσια, πραγματικά αυτό θα πει διαμονή σε παλιό αρχοντικό του Πηλίου!!! Κι όχι μόνο αυτά..... Επικρατούσε ησυχία σε όλο το σπίτι και γαλήνη!!! Ιδανική για όσους αποζητούν την ξεκούραση. Και το καλύτερο ήταν το στρώμα του κρεβατιού!!! Κοιμήθηκα και νόμιζα ότι κοιμόμουν στο κρεβάτι μου!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα