Η κριτική έγινε: 31 Μαΐου 2019

Το ξενοδοχείο βρίσκεται στο Κατοχώρι, 1,5 χιλιόμετρο έξω από την Πορταριά. Από την αυλή και τα περισσότερα δωμάτιά του η θέα του Παγασητικού και της πόλης του Βόλου είναι μαγευτική. Ο χώρος του ξενοδοχείου είναι καλαίσθητος και τα δωμάτια πεντακάθαρα και ευρύχωρα με ζεστή διακόσμηση που παραπέμπει σε σπίτι παρά σε ξενοδοχείο. Το δωμάτιό μας διέθετε και λειτουργικό τζάκι, ό,τι πρέπει για τους χειμερινούς επισκέπτες. Το προσωπικό φιλικό και πάντα με διάθεση να μας εξυπηρετήσει. Το πρωινό ήταν μία ακόμα ευχάριστη πινελιά με μεγάλη ποικιλία φρέσκων γεύσεων. Δυστυχώς δεν είχαμε τον χρόνο να δοκιμάσουμε το σπα.
Συνολικά το ξενοδοχείο αποτελεί πολύ καλή επιλογή για όλες τις εποχές και προτείνεται ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να επισκεφθούν την Πορταριά και τα γύρω μέρη.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, astran13
Η κριτική έγινε: 14 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα πολύ ήσυχο μέρος με ενα υπεροχο δωμάτιό και ολα οσα ζητας για χαλαρωτικες διακοπές!!!με την δυνατότητα να απολαύσεις μασάζ σάουνα και υδρομασάζ...πολύ φιλόξενο προσωπικό πρόθυμο να μας εξυπηρετήσει!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, aLeXaNdRoS1292
Η κριτική έγινε: 12 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε σε ένα δωμάτιο υψηλής αισθητικής, με ό,τι χρειαζόταν για την άνεση μας και πάνω από όλα πεντακάθαρο.
Το πρωινό ήταν μια ευχάριστη έκπληξη, φρέσκο, ποιοτικό και εύγευστο. Ίσως το νοστιμότερο που έχουμε φάει σε ξενοδοχείο.
Και όλα αυτά από ένα προσωπικό πάντα ευγενικό, χαμογελαστό και εξυπηρετικότατο.
Σας ευχαριστούμε για το υπέροχο Σαββατοκύριακο.
Εις το επανιδείν.
Γιώργος, Ιφιγένεια, Βασιλεία.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, George S
Η κριτική έγινε: 7 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υψηλής ποιότητας αισθητική κ υλικών. Πολυ όμορφοι κοινόχρηστοι χώροι,ωραία θέα, εξυπηρέτηση, στρώματα κ παροχές εντός δωματίου. Εξαιρετικό μπουφέ πρωινού . Πολύ εξυπηρετικοί και φιλικό προσωπικό.

Θελουμε να ξαναέρθουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, GOikonomou
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε το ξενοδοχείο για το τριήμερο της Καθαράς Δευτέρας! Το δωμάτιο μας ήταν εξαιρετικό, καθαρό, ευρύχωρο και με μεγάλο μπαλκόνι έχοντας θέα το Βόλο! Το πρωινό εξαιρετικό. Κάναμε χαλαρωτικό μασαζ και χρησιμοποιήσαμε τις παροχές του σπα (δωρεάν, εκτός από το μασάζ), εκτός από την πισίνα που δυστυχώς δεν ήταν θερμαινόμενη. Κατά τα αλλά η κοπέλα που μας προσέφερε το μασάζ ήταν φιλική και πολύ καλή στη δουλειά της. Τέλος, η κοπέλα στη ρεσεψιόν πολύ φιλική και φεύγοντας μας έδωσε ένα μικρό δωράκι. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mairh D